banner434

Manisa'da Muhtarlar Bilgilendiriliyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı, Göktaşlı, Saruhan mahallesi muhtarlarını ziyarette bulundu.

Yerel 11.02.2022, 12:38 11.02.2022, 12:59
Manisa'da Muhtarlar Bilgilendiriliyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı, Şehzadeler ilçesine bağlı Göktaşlı Mahallesi Muhtarı Mehmet Mıhçıoğlu ve Saruhan Mahallesi Muhtarı İbrahim Tellioğlu’na ziyarette bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, mahalle muhtarı ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan ziyaretlerde muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelen ekipler, talep ve istekleri yerinde alarak ilgili dairelere iletmeye devam ediyor. Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Şehzadeler ilçesine bağlı Göktaşlı Mahallesi Muhtarı Mehmet Mıhçıoğlu ve Saruhan Mahallesi Muhtarı İbrahim Tellioğlu’nu ziyaret ederek, Muhtar Bilgi Sistemi (MUBİS) hakkında bilgilendirmede bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin mahallelerde yaptığı çalışmalar hakkında da bilgi veren ekipler, ilgili dairelere iletmek üzere muhtarların taleplerini de aldı.

Şehzadeler ilçesi Sarıalan Mahallesi muhtarı İmran Güneş ise Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı’na ziyarette bulunarak, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetler ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)