Manisa'da Muhtarlar Çalışmaları Anlattı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ergün Aksoy, Köprübaşı’na ziyarette bulunarak yollarında asfalt çalışmaları gerçekleştirilen mahalle muhtarları ile bir araya geldi

Yerel 21.10.2020, 10:59
Manisa'da Muhtarlar Çalışmaları Anlattı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ergün Aksoy, asfalt çalışmalarını mahalle muhtarlarıyla birlikte incelerken, çalışmalardan memnuniyetlerini ifade eden muhtarlar, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e çalışmalar nedeniyle teşekkürlerini iletti.

İl genelinde asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi,Köprübaşı ilçesinde de Karadüz-Karaelmacık-Selimler-Şelekler, Çataloluk-Çavullar-Dikilitaş, Rağıllar-Gülpınar güzergahları ile Borlu mahallesi okul yolunda sathi kaplama uygulaması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ergün Aksoy da ilçeye ziyarette bulunarak yollarında asfalt çalışmaları yapılan mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Daire Başkanı Ergün Aksoy’a incelemeleri ve ziyaretleri esnasında Köprübaşı Muhtarlık İşleri Sorumlusu Enver Çetin eşlik ederken, Akçaalan Mahalle Muhtarı Musa Uysal, Gülpınar Mahalle Muhtarı Mehmet Gülmez, Çavullar Mahalle Muhtarı Seçim Çelik, Karaelmacık Mahalle Muhtarı Ali Kızılarslan ve Borlu Mahalle Muhtarı Yunus Gökdemir ile bir araya geldi. Mahalle Muhtarları ile birlikte incelemelerde bulunan Daire Başkanı Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün selamlarını muhtarlara iletirken, Başkan Ergün’ün gönderdiği saati de takdim etti.

Muhtarlar Çalışmaları Anlattı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekiplerince gerçekleştirilen asfalt çalışmaları mahalle muhtarlarını da memnun etti. Çalışmaları anlatan Mahalle Muhtarları, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve tüm ekibine teşekkürlerini iletti.   

AkçaalanMahalle Muhtarı Musa Uysal: Mahallemizin Karadüz bağlantısı olan ve 20 yıldır yapılamayan yolumuz yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Sağ olsun sorunlarımız çözüldü.

Gülpınar Mahalle Muhtarı Mehmet Gülmez: 1980'lerden beri yapılmayan Gülpınar-Rağıllar mahallesi arasındaki yolumuz sağ olsun Cengiz Başkanımız sayesinde 80'den bu yana yapılmayan yol bu sene yapıldı. Cengiz Başkanım ve ekibine çok teşekkür ederim.

Çavullar Mahalle Muhtarı Seçim Çelik: Yolumuz uzun zamandır asfalt olmadığı için bayağı kötüydü. Sağ olsunlar bu sene bizim Çavullar mahallesinden dikilitaş mahallesi arasındaki bağlantı tamamen asfalt oldu. Cengiz Başkana çok çok teşekkür ediyorum. Sağ olsun var olsun.

Karaelmacık Mahalle Muhtarı Ali Kızılarslan:

Şu anda yapılan yollarımız Karaelmacık-Karadüzarası, Karaelmacık mahallesi Selimler küme evleri arası, yine Karaelmacıkmahallesinden Şelekler'e kadar olan bu alan ve KaraelmacıkKöprübaşı arasındaki alan asfalt oldu. Sağ olsun Allah razı olsun Cengiz Başkanımdan. Bugüne kadar doğru düzgün yapılmamış 80'li yıllardan bugüne kadar. Yapılan hizmetten memnunuz. Allah razı olsun emeği geçenlerden.

Borlu Mahalle Muhtarı Yunus Gökdemir: Yolumuz daha önce stabilize yoldu. Şu anda 1 kilometre civarı asfalt atıldı. Bu konuda Cengiz Başkanıma ve bu işleri yürüten arkadaşlara teşekkür ediyorum. Burası Gazi okuluna giden servis yolu. Devamında da eski borlu bağlantısı olarak biliniyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)