Alexa


Manisa Gençlik Ve Spor İl Müdürlügünden Özel Sporculara Anlamlı Sürpriz

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinde kalan özel sporculara anlamlı bir sürpriz yaptı. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nda harekete geçen İl Müdürlüğü, özel sporcuları evlerinde ziyaret ederken, onlara Türk Bayrağı ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Yerel 14.05.2020, 03:05
Manisa Gençlik Ve Spor İl Müdürlügünden Özel Sporculara Anlamlı Sürpriz

10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nda harekete geçen İl Müdürlüğü, özel sporcuları evlerinde ziyaret ederken, onlara Türk Bayrağı ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Tebessüm ettiren organizasyonda araçlarla sporcuların evlerinin önüne gidilerek, isimleri anons edildi, daha sonra ise, "Koronavirüs bile sizleri sevmemize engel değil. Sizleri seviyoruz" anonsları yapıldı. Yapılan jestle oldukça mutlu olan sporcular, çevredeki vatandaşların da alkışı ve moral desteğini aldı.

Özel sporcular, anlamlı haftada kendilerini yalnız bırakmadığı için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ederken, veliler de çocuklarına yapılan sürprizle çok mutlu olduklarını söyledi. Veliler, "Çok şükür, çocuklarımız bugünlere geldiyse devletimizin desteğiyle geldi. Allah devletimize zeval vermesin. Bizim için çok güzel bir sürpriz oldu ve hiç beklemiyorduk. Bu sürpriz çocuklarımızın yalnız olmadığını, bugün de hatırlandığının bir göstergesidir. Gençlik ve Spor Bakanlığımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah herkesten razı olsun" dediler.

Düzenlenen organizasyonla hem engelliler haftasını kutlamak hem de özel sporculara moral vermek istediklerini belirten Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, "Özel sporcularımız, ulusal ve uluslararası alandaki azimleriyle, elde ettikleri başarılarıyla, topluma bir ilham kaynağı oluyor. Engelliler Haftası nedeniyle böyle bir organizasyon yapmayı planladık. Neşe içinde geçen anlam yüklü, güzel bir organizasyon olduğunu düşünüyoruz. Bu organizasyonla kardeşlerimizi mutlu etmeyi ve onlara moral aşılamayı amaçladık. Sadece bir gün değil her zaman yanlarındayız. Tüm sporcularımıza maddi manevi desteklerimiz sürecek" diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P