Manisa Ülkü Ocaklarından Milletvekili Özgür Özel'e Tepki

Ülkü Ocakları  Manisa İl Başkanı Murat YÖRÜK; "Ülkücüler olarak, bizi ve Türk Milletini hiç yanıltmayan Liderimizin izinde ve emrindeyiz. Bunu karartmaya hiçbir zihniyetin ömrü yetmeyecektir.'dedi.

Yerel 08.02.2017, 23:20 08.02.2017, 23:51
Manisa Ülkü Ocaklarından Milletvekili Özgür Özel'e Tepki

Ülkü Ocakları  Manisa İl Başkanı Murat YÖRÜK; Türkiye'nin ve Türk milletinin önemli bir tarihi süreçten geçtiğini belirterek; Manisa Milletvekili sayın Özgür Özel yapmış olduğu  bir açıklamaya cevap verdi: "Mensubu olmaktan şeref duyduğum ve hala uç beyliğini yapmakta olduğum Ülkü Ocakları mensupları hakkında haddi olmayarak yorum yapması şahsımı ve dava arkadaşlarımı üzmüştür." dedi.

Ülkü Ocakları  Manisa İl Başkanı Murat YÖRÜK, yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Öncelikle Fırat Kalkanı Operasyonu sırasında bugün yine şehitlerimiz ve yaralılarımız var. Bizler biliyoruz ki Bayrakları Bayrak yapan üstündeki Kandır, Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Şehitlerimize Allah(c.c) tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı dilerken, yaralı askerlerimize acil şifalar niyaz ediyorum.

ÜLKÜ OCAKLARINDAN MANİSA MİLLETVEKİLİ ÖZGÜR ÖZEL'E TEPKİ

Bir süredir bilindiği üzere Ülkemiz ve Milletimiz çok önemli tarihi bir süreçten geçmektedir. Manisa Milletvekili sayın Özgür Özel yapmış olduğu  bir açıklamada mensubu olmaktan şeref duyduğum ve hala uç beyliğini yapmakta olduğum Ülkü Ocakları mensupları hakkında haddi olmayarak yorum yapması şahsımı ve dava arkadaşlarımı üzmüştür.

Tabi ki ülkücü olanlardan hayır diyecekler olacağı gibi Cumhuriyet Halk Partisine gönül vermiş olanlardan evet diyenlerde vardır. Biz Ülkü Ocaklıları bugüne kadar bizi hiçbir şekilde yanıltmayan  Liderimiz Devlet Bahçeli’nin işaret ettiği yolda yürüyeceğimizi ve birkez daha beyan etmekteyiz.

Yıllardan beri okyanus ötesinde laf söylediğimizde karşımızda duranlar, 15 Temmuz hadisesi ve sonrasında liderimizin olayları ne kadar doğru okuduğunu anladığını düşünüyorum. Bugüne kadar Liderimiz Devlet Bahçeli önce ülkem ve milletim anlayışı ile hareket ederek dün yapmış oldukları grup toplantısında üzerine basarak birkez daha beyan etmişleredir ki, Milliyetçi Ülkücü Hareket Devletin bekası için, Millet için, Cumhuriyet için, Türklük için EVET demektedir.

İNSAN ÖNCE KENDİNİ VE HADDİNİ BİLMELİDİR

Bugünün şartlarında gördüğümüz üzere Özel ülkücülerin çizgisini kabul etmiş olduğunu, hiç gitmedikleri ocakları "gezelim" söylemiyle anlamış oluyoruz.

Sayın Özel’e tavsiyem; insan önce kendini ve haddini bilmelidir. Kendi siyasi oluşumu içerisinde "EVET" diyecek bir çok insan var iken Ülkücüleri diline dolamasını şiddetle kınıyorum.

Sayın Özel, bizim Liderimize ve birbirimize karşı olan sadakatimizi 2014 yerel seçimlerinde Manisa’da yaşadığı hezimette anlamış olmalıydı. Ama görüyoruzki anlayamamış.

TÜRK MİLLETİ YOK EDİLEMEZ!

Unutulmamalıdır ki biz Ülkücüler bizi ve Türk Milletini hiç yanıltmayan Liderimizin izinde ve emrindeyiz. Bunu karartmaya hiçbir zihniyetin ömrü yetmeyecektir. Dost da düşman da bilmelidir ki; Türk Milliyetçileri teslim alınmadan Türk Milleti yok edilemez.

Bir takım karalama kampanyası yürüterek, asılsız iddialarda bulunanların isimlerini hafızamıza not etmekteyiz. Herkes haddini bilmelidirki davamıza, davamızın kutsaliyetine, vatan için büründüğümüz misyonumuza nifak sokulmasına asla müsamaha gösterilmeyecektir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)