Manisa Valisi Güvençer Muhtarları Dinledi

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, 2018 Yılı Muhtarlar Toplantısında Kulalı muhtarlar ile bir araya gelerek, Kulalı muhtarların istek, öneri ve şikayetlerini dinledi.

Yerel 11.10.2018, 20:09 11.10.2018, 20:38
Manisa Valisi Güvençer Muhtarları Dinledi

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, 2018 Yılı Muhtarlar Toplantısında Kulalı muhtarlar ile bir araya geldi.

Kulalı muhtarların istek, öneri ve şikayetlerini dinlemek amacıyla yapılan 2018 Yılı Muhtarlar Toplantısı Kula Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans salonunda Vali Güvençer başkanlığındayapıldı. Muhtarlar Toplantısı’na Vali Yardımcısı Abdullah Etil, Kula Kaymakamı Kemal Duru, Kula Belediye Başkanvekili İlyas Macun, Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can, İl ve İlçe daire müdürleri ile Kula mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda Kula’nın tarihi, kültürel, ekonomik durumu hakkında bilgi alan Vali Güvençer, Manisa’ya ve ilçelerine yapılan hizmetlerin ortak akılla yapılabilmesi için ilçelerde mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Toplantıya ev sahipliği yapan Kula Kaymakamı Kemal Duru, yürütülen kamu hizmetleri hakkında bilgi vererek, düzenlenen toplantı için Vali Mustafa Hakan Güvençer’e şükranlarını sunarak katılımcılara teşekkür etti. Toplantı sonunda söz alan Mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, talep ve sorunlarını dile getirme fırsatı sundukları için Vali Güvençer’e teşekkür etti.irme fırsatı sundukları için Vali Güvençer’e teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)