Manisa’da Muhsin Yazıcıoğlu Caddesinde Çalışma

Manisa Büyükşehir Belediyesi, prestij caddeye dönüştürülen Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nde 28 bin metrekarelik peyzaj çalışmalarını sürdürüyor.

Yerel 28.04.2021, 20:49 28.04.2021, 21:15
Manisa’da Muhsin Yazıcıoğlu Caddesinde Çalışma

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesinde Kent Estetiği Daire Başkanlığı'nın hummalı çalışmalarıyla alanda ağaç dikimi tamamlandı. Ekipler alanda çim ekimi çalışmalarına da başladı.
 
 Manisa Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği çalışmalarla Manisa'ya daha bir görünüm kazandırdı Peyzaj çalışmalarıyla Manisa'nın caddeleri yepyeni bir görünüm kazandı. Yunusemre ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi'nde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nde Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarıyla değişimi yaşandı. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nce geçtiğimiz ay prestij cadde düzenleme çalışmaları başlatılan Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nde peyzaj çalışmaları da hummalı bir şekilde sürdürülüyor. Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında 28 bin metrekarelik alanda ağaç dikimi gerçekleştirildi. Ardından ise çim ekimi için çalışmalara başlanıldı. Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Kent Estetiği Daire Başkanı Hakan Göktaş, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nin yepyeni bir görünüme kavuşacağını belirtti. Daire Başkanı Göktaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde daha da Manisa'yı güzelleştirmeye devam edeceklerini ifade etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)