MASKİ Elektrik Arızalarının Önüne Geçmek İçin Çalışma Başlattı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçesine bağlı Çavdır mahallesinde bulunan 2 adet sondaj ve trafo altı elektrik panosunu yeniledi.  

Yerel 17.10.2021, 12:30
MASKİ Elektrik Arızalarının Önüne Geçmek İçin Çalışma Başlattı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa il genelinde vatandaşlara daha kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Soma ilçesi Çavdır Mahallesinde bulunan 2 adet sondaj ve trafo altı elektrik panosunu yenilendi.

“Amacımız il genelindeki arızaları minimuma indirmek”

Yeni elektrik panosunun Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından imal edildiğini belirten Daire Başkanı Kemal Anaç, “Elektrik panolarının yenileme çalışmalarını kendi bünyemizde yaparak büyük ölçüde ekonomik tasarruf sağlıyoruz. Yenilediğimiz panolar sayesinde de tesislerimizde oluşabilecek arızaların önüne geçerek vatandaşlarımızın susuzluk yaşamasını engelliyoruz. Teknik personelimiz tarafından belirlenen noktalarda bakım onarım ve yenileme çalışmalarımız devam etmektedir. Amacımız il genelindeki arızaları minimuma indirmek” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)