MASKİ Hafta Sonunda da Tüm Ekipleri İle Görevinin Başındaydı

Yerel 06.12.2020, 12:20 06.12.2020, 23:47
MASKİ Hafta Sonunda da Tüm Ekipleri İle Görevinin Başındaydı

MASKİ Genel Müdürlüğü, koronavirüs tedbirleri kapsamında yayınlanan yeni genelge ile hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı süresince il genelindeki tüm ekipleri ile vatandaşların taleplerini yerine getirirken, altyapı ve üstyapı çalışmalarına da devam etti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşların sorunsuz hizmet alabilmesi için 7 gün 24 saat aralıksız çalışıyor. Hafta sonu uygulanmaya başlayan sokağa çıkma yasakları boyunca MASKİ Genel Müdürlüğü, tüm ekipleri ile mesai mefhumu gözetmeksizin sahadaki çalışmalarını sürdürdü. Oluşan arızalara anında müdahale eden ekipler, kanalizasyon, içme suyu ve abone hizmetleri konusunda vatandaşların mağdur olmaması için görevinin başındaydı. Ayrıca il genelinde başlayan alt ve üstyapı çalışmalarına da tüm hızıyla devam edildi. 

Çözüm Merkezine gelen talepler anında değerlendirildi

185 Çözüm Merkezine gelen taleplerin hızlı bir şekilde çözülmesi için ekiplerin sayısının artırıldığını belirten MASKİ yetkilileri, zaman kaybı olmadan arıza ve problemlere müdahale edildiğinin altını çizdiler. 

Aydınyer, “Hiçbir sorun yaşanmaması tek amacımız”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, “Hafta sonları tam gün uygulanan sokağa çıkma yasakları boyunca MASKİ Genel Müdürlüğü olarak görev başındayız. İl genelinde oluşan arızalara anında müdahalede bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz. Vatandaşımızın yanında ve hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün öncülüğünde bu zor süreci hep birlikte aşacağız” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu