Alexa

MASKİ, Sorunsuz ve Kaliteli Hizmet için Sahada

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Köprübaşı ilçesinde hizmet binasını ziyaret etti.

MASKİ, Sorunsuz ve Kaliteli Hizmet için Sahada

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Köprübaşı’nda MASKİ İlçe Şefliğini ziyaret ederek, vatandaşların abonelik hizmetlerinde sorunsuz bir şekilde kurumdan ayrılmaları noktasında personel ile istişarelerde bulundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Köprübaşı ilçesinde hizmet binasını ziyaret etti. Çevik’e, Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş eşlik etti. Ziyarette, MASKİ İlçe Şefi Enver Çetin ve personeller de hazır bulundu. İlçedeki çalışanlar ile görüşen Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alarak, vatandaşın abonelik hizmeti alırken problem yaşamaması için çalışmaların titizlikle yürütülmesi talimatını verdi. Çevik, ilgili birimleri de gezerek istek ve talepleri de dinledi.

Sorunsuz ve Hızlı Abonelik Hizmeti

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, il genelindeki çalışmaları yakından takip ettiklerini belirtti. Çevik, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak amacımız vatandaşlarımıza sorunsuz hizmet gitmesidir. Köprübaşı ilçemizde hizmet binasını ziyaret ederek, personellerimiz ile bir araya geldik. Personellerimiz büyük bir heyecanla çalışmalarını sürdürüyor. Abonelik işlemlerinin daha kaliteli ve hızlı olması için gerekli talimatları da verdik” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2019, 14:05
YORUM EKLE