MASKİ’den Gülbahçe’ye Ziyaret

MASKİ, üstyapısı Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan mahalleye idare tarafından 100 tonluk içme suyu deposu kazandırıldı.

Yerel 04.10.2021, 14:19
MASKİ’den Gülbahçe’ye Ziyaret

MASKİ Genel Müdürlüğü Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir ve İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Yunusemre ilçesine bağlı Gülbahçe mahallesine ziyarette bulundu. Geçtiğimiz yıllarda altyapısı MASKİ, üstyapısı Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan mahalleye idare tarafından 100 tonluk içme suyu deposu kazandırıldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle muhtarları ile iletişimini sıkı tutuyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir ve İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, yetkili personeller ile birlikte Yunusemre ilçesine bağlı Gülbahçe mahallesine ziyarette bulundu. Mahalle muhtarı Mustafa Atalan ve vatandaşlar ile sohbet gerçekleştiren MASKİ heyeti, istek ve talepleri dinledi. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, mahallede hayata geçirilen 100 tonluk içme suyu deposunun hayırlı olmasını diledi.

Alt ve üstyapının ardından Gülbahçe içme suyu deposuna kavuştu

Burada bir konuşma yapan Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, “Gülbahçe mahallemize geçtiğimiz yıllarda altyapı hizmeti kazandırdık. 18 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon çalışmasının ardından Büyükşehir Belediyemiz tarafından üstyapı yapıldı. 100 tonluk içme suyu depomuzu da mahalle halkımızın kullanımına sunduk. İnşallah daha güzel hizmetleri kazandırmak için çalışıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

“Vatandaşlarımızı ve muhtarlarımızı dinliyoruz”

İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır ise, “Muhtarlarımızla bir araya gelmek bizleri de memnun ediyor. İstek ve taleplerinizi not alıyor ilgili Daire başkanlıklarına iletiyoruz. Vatandaşlarımız ve muhtarlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Mahalleye yapılan hizmetlerin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. MASKİ heyeti mahalle muhtarı Mustafa Atalan ile birlikte yeni yapılan 100 tonluk içme suyu deposunda incelemelerde bulundu.

Muhtar Atalan, “Cengiz Başkana selamlar”

Gülbahçe mahalle muhtarı Mustafa Atalan, “Mahalleme yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum. Çok memnunuz. Cengiz Başkana selamlarımı gönderiyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)