Mecidiye Mahallesinde Kanalizasyon Sorunu Kalmadı

Yerel 09.08.2022, 12:24 09.08.2022, 12:31
Mecidiye Mahallesinde Kanalizasyon Sorunu Kalmadı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Mecidiye mahallesinin iki farklı noktasında kısmi kanalizasyon hattı çalışması gerçekleştirdi. Mahalle Muhtarı Bülent Topal, “Ne zaman istek ve talebimiz olsa yerine getiriliyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ ekiplerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Akhisar ilçesine bağlı Mecidiye mahallesinin iki farklı noktasında kısmi kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştirildi. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik beraberinde Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı Şube Müdürlerinden Şahika Orhan ve MASKİ İlçe Şefi Ali Tekinol ile birlikte çalışmanın yapıldığı bölgeye giderek incelemelerde bulundu.

“Daha sağlıklı bir altyapıya kavuşmuş oldular”

Vatandaşların talepleri doğrultusunda yatırımların aralıksız sürdüğünü kaydeden Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, “Mecidiye mahalle muhtarımız Bülent Topal’ın ve mahalle sakinlerimizin talebi üzerine mahallemize bağlı iki farklı noktada kısmi kanalizasyon hattı çalışması gerçekleştirdik. Böylece bir mahallemizin daha kanalizasyon sorunu çözüldü, vatandaşlarımız daha sağlıklı bir altyapıya kavuşmuş oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Her zaman hizmet alıyoruz”

Mahalle muhtarı Bülent Topal, “Mahallemizde yaşanan kanalizasyon sorununu ekiplere bildirdik. Talebimiz Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde MASKİ ekipleri tarafından hemen yerine getirildi. Mahallemiz için çok güzel bir çalışma oldu. Yapılan kanalizasyon hattı çalışması ile artık sorunumuz kalmadı. Ne zaman istek ve talebimiz olsa yerine getiriliyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ ekiplerine teşekkür ediyoruz” dedi.

“Mahallemize yapılan hizmetler çok değerli”

Mahalle sakinlerinden Bahattin Karabina, “Mahallemizde kanalizasyon sorunumuz vardı. Talebimiz üzerine Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ ekiplerinin gelip bu çalışmayı yapması bizim için çok güzel oldu. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün mahallemize yaptığı hizmetler çok değerli. Sağ olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)