banner434

MHP Adayı muhtarları dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi Salıpazarı İlçe Başkanlığı düzenlediği kahvaltılı toplantıda ilçedeki mahalle ve köy muhtarlarını MHP Belediye Başkan Adayı Refaettin KARACA ile bir araya getirerek görüş alış verişinde bulunmalarını sağladı.

Yerel 30.11.2013, 17:49 30.11.2013, 17:51
MHP Adayı muhtarları dinledi

 Milliyetçi Hareket Partisi Salıpazarı İlçe Başkanlığı düzenlediği kahvaltılı toplantıda ilçedeki mahalle ve köy muhtarlarını MHP Belediye Başkan Adayı Refaettin KARACA ile bir araya getirerek  görüş alış verişinde bulunmalarını sağladı.

 MHP Samsun İl Başkanı Şaban KILIÇ ve bazı İl Yöneticileri ile MHP Çarşamba Belediye Başkan Adayı İlyas AYDIN 'ın da bulunup Muhtarların hemen hemen tamamının katıldığı toplantıda konuşan MHP Belediye Başkan Adayı Refaettin KARACA  yaptığı konuşmada "davetimize icabet edip  tertip ettiğimiz bu toplantıya katılarak bizlere sohbet imkanı verdiğiniz için siz değerli muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Sizlerin karşısında siyaset yapmayacağım ama takdir edersiniz ki önümüzde yerel seçimler var. Tüm hazırlıklarımız bu seçimi kazanıp güzel İlçemiz Salıpazarı'na layıkı ile hizmet etmektir.Bunun içinde bir kısmını zaten bildiğimiz sorunları birde siz çilekeş Muhtarlarımızdan dinleyip çözüm için şimdiden hazaırlıklı olmaktır. Bizler her sıkıntıyı çözmeye muktedir olamasak da muhatabımıza doğruları söyleyip en isabetli yolu birlikte bulmak niyetindeyiz. Yöneteceğimiz Belediye de  aciliyet ve zaruret ön planda olacaktır." dedi.
Samimi bir ortamda geçen toplantıdan sonra muhtarlar değişik konularda tespit ettikleri eksiklikleri Refaettin KARACA 'ya iletip teşekkür ettiler.
Yorumlar (0)