Alexa

MHP Canikte Çıta Yükseltiyor

Milliyetçi Hareket Partisi Canik ilçesinde çıta yükseltiyor. MHP"ye katılım töreni miting havasında yapıldı.

MHP Canikte Çıta Yükseltiyor
banner327

Canik’in sevilen muhtarlarından Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Ali Şener, Milliyetçi Hareket Partisi’ne (MHP) geçti.  Milliyetçi Hareket Partisi’nden Canik Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Şener’in partiye katılım töreni adeta bir mitinge dönüştü. Ali Şener’in sevenleri katılım törenine geniş ölçüde katılım sağlarken, Canik’in gençleri ise açtıkları dev pankarta Şener’e tam destek verdiler.

 YETİM HAKKI YEDİRTMEYECEĞİZ

Törene MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç ta katılırken, Ali Şener’e üç hilalli rozetini ise MHP Canik İlçe Teşkilatı Başkanı Güner Akkurt taktı. Ali Şener’in de katılımıyla MHP’nin Canik’te gücüne güç kattığını belirten MHP Canik Belediye Başkanı Atıf Yiğit, “Ali Şener’i n bizimle birlikte aynı yolu yürümesi bizim için bir gururdur. Çok çalışıp Canik’i hizmete kavuşturacağız. Artık Canik’te tüyü bitmemiş yetimin hakkı yenilmeyecek. Bunu yapanlardan da hesabını soracağız” dedi.

 ŞİMDİ SIRA CANİK’TE

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Canik’te halkı hizmetle kucaklaştıracağını dile getiren Ali Şener ise, “Tam üç dönemdir Karşıyaka Mahallesi sakinlerimiz için hizmet verdim. Artık Sayın Atıf Yiğit ile birlikte tüm Canik’e hizmet vereceğiz. Özü sözü bir olan bir başkanla bu yola başkoyduk.  Sizlerden destek bekliyoruz. Biz 30 Mart tarihinden itibaren Canik’in kaderini değiştireceğiz. Allah’ın izniyle halkımızın yüzünü güldürüp, esnafımıza sahip çıkıp, gençlerimize de iş imkanları sağlayacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 17:07
YORUM EKLE