Alexa

MHP Erzurum Adayına ilgi...

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, kentsel dönüşümün önemine işaret etti...

MHP Erzurum Adayına ilgi...
Seçim çalışmaları kapsamında ilçe gezilerini sürdürdüğünü anlatan Prof. Dr. Kamil Aydın, ERzurum ilçelerinde ciddi sıkıntılar yaşandığını dile getirdi. Adliye ve Askerlik şubelerinin kapatılmasıyla ilgili olarak vatandaşların büyük bir mağduriyet yaşadığını ifade eden Aydın, il merkezi ve ilçelerde halkın büyük bir teveccühü ile karşılaştıklarını söyledi.

Aydın, Erzurum'da geçtiğimiz hafta ekmeğe yapılan zammın geri alınmasıyla ilgili sorulan bir soruya, "Siyasi popüler taklitler yaşıyoruz. 30 Mart'tan sonra iktidardan bir adaya şans taşınırsa Erzurum'u çok daha kötü günler bekliyor. Biz göreve geldiğimiz takdirde gerekirse halk ekmeğini üretiriz. Seçime kadar sus seçimden sonra bildiğinizi yaparsınız taktiği ile hareket edilmesi hoş değil" dedi.

KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN ÖNEMİNE İŞARET ETTİ

Kentsel dönüşüm noktasında önemli çalışmalara imza atacaklarını anlatan Aydın, özellikle şehrin doğu kesiminin kan kaybettiğini ve batı bölgesiyle aynı seviyeye gelmesi noktasında gereken çalışmalara imza atacaklarını belirtti. Aydın, "Kentsel dönüşümü ranta dönüştürmeden yapacağız. TOKİ eliyle değil yerel müteahhitlerimiz vasıtasıyla bu çalışmaları yapacağız" dedi.

Erzurum'un tanıtımı ve turizmi noktasında çok ciddi projelere imza atacaklarını dile getiren Aydın, inanç turizmi, kış turizmi ve yayla turizmi konusunda büyük projeler gerçekleştireceklerini kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2014, 01:24
YORUM EKLE