MHP İl Başkanı Taner Tekin'den 'Kızılay' açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin; Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin ve yönetiminin görevden alınmasına tepki gösterdi.

Yerel 17.04.2016, 19:35 17.04.2016, 22:22
MHP İl Başkanı Taner Tekin'den 'Kızılay' açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin; Kapsamhaber’e Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin ve yönetiminin görevden alınmasını değerlendirdi.

MHP İl Başkanı Taner Tekin’in Kapsamhaber’e değerlendirmesi şöyle:

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Mustafa Keskin
ve yönetiiminin görevden el çektirilmesinin altında yatan sebepleri merak ediyoruz. Görev yaptığı müddetçe bir çok üstün hizmetlerde bulunan Keskin; Samsun ve çevresinde Kızılaycılık bilincinin oluşturulmasında önemli çalışmaların altına imza atmıştır. Görevde kaldığı müddetçe Samsunlular tarafından taktir gören Keskin’in karşılıksız sunduğu hizmetin karşılığı böyle olmamalıydı.

Kızılay Başkanı Keskin’in görevden alınmasının altında yatan gerçek sebepler ortaya çıkacaktır. Samsun Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı olarak, haksız ve mesnetsiz uygulamaların peşini asla bırakmayacağımızı belirtiyoruz. Keskin’e yapılan linç girişimine müsade etmeyeceğiz.

Kızılay Başkanı Mustafa Keskin’in görevden alınmasıyla ilgili açıklamamızı hafta başında detaylı olarak yapacağız.

Yorumlar (0)