Alexa

MHP İlkadım M.Ü.Adayı Uslu’dan Örnek Davranış

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlkadım Belediyesi 18. sıra meclis üyesi adayı olan Engin Uslu bütün meclis adaylarına örnek bir davranış sergiledi.

 MHP İlkadım M.Ü.Adayı Uslu’dan Örnek Davranış
banner327

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlkadım Belediyesi  18. sıra meclis üyesi adayı olan Engin Uslu bütün meclis adaylarına örnek bir davranış sergiledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlkadım Belediyesi  18. sıra meclis üyesi adayı Engin Uslu, Meclis Üyesi adayı hangi partiden olursa olsun, kaçıncı sırada bulunursa bulunsun duruşunu bozmaması gerektiğini,  inandığı davada en samimi duygularla yoluna devam etmesi gerektiğini söyledi. 

İLKADIM'IN ÖRNEK BİR İLÇE OLMASINI İSTİYORUM

Uslu: “Belediyeler, halka hizmetin kurumsal bir yapısıdır. Bu yapı;  bulunduğumuz şehri daha yaşanır hale getirmek, insanlarımızın daha temiz ve daha düzenli bir şehirde yaşamasını sağlamak için vardır. Vatandaş, kendisini temsil edebilecek, aklına, mantığına ve kendisine en yakın olan kişileri seçerek o kuruma yollar. Ben şahsen içinde yaşadığım şehrin daha güzel olmasını istiyorum. Sorunları en aza indirilmiş bir şehirde yaşamak istiyorum. İlkadım’ın örnek bir ilçe olmasını arzu ediyorum. Bu istek ve arzular içinde benim gibi düşünen ve ortaya gerçekçi projeler koyan  bir siyasi yapı içinde yer aldım ve aday oldum. Seçilebilir bir sırada olup olmamak önemli olsa da en azından ayni düşüncelere hizmet ettiğim insanların orada olacağını bilmek beni çok rahatlatıyor. Bu yüzden 18. sırada olmama rağmen kapı kapı geziyorum; insanlara bize neden oy vermeleri gerektiğini anlatıyorum.” dedi.

SAMSUN İÇİN HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI GÖSTERİRİM

İlkadım Belediye Başkan Adayı Necattin Demirtaş’ın İlkadım’a çok önemli katkılar sağladığını ve daha büyük işlerin altına imza atabileceğini  belirten Uslu: Başkanımız Demirtaş bize Samsunlu olduğumuzu hatırlattı. Demirtaş çok çalışkan ve dürüst bir insan olması hasebiyle yanında olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Hangi sırada olursam olayım başkan Demirtaş’a inancım gereği ve fikri yapımın örtüşmesinden dolayı her türlü fedakarlığı göstereceğimin bilinmesini isterim.’dedi.

SAMSUNLU OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

35 yılın üzerinde bir zamandır samsun’da ticaret yaptığını belirten Uslu, Samsun’un bu zaman zarfındaki geçmişini iyi bildiğini, mesleği gereği insanlarla sürekli sohbet imkanı bulduğunu ve Samsun’un dolayısıyla Samsunlunun hangi meseleler üzerinde sıkıntılı olduğunu’da en iyi bilen ve anlayanlardan birisi olarak hizmet etmeyi düşündüğünü söyledi.

Uslu, Esas olan hususun Samsun’a hizmet etmek ve yaşanır hale getirmek olduğunun altını çizerek:” Biz çocuklarımıza parmakla gösterilecek bir Samsun bırakmak istiyoruz. Samsunlu olmak bana gurur veriyor. Benim memleketim Türkiye’nin en güzel memleketlerinden birisidir. yeşil ve denizin birleştiği bir kenttir Samsun’dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2014, 01:38
YORUM EKLE