Alexa

MHP Kastamonu Bozkurt Seçim Bürosu Açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Bozkurt seçim bürosu açıldı.

MHP Kastamonu Bozkurt Seçim Bürosu Açıldı
 Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Bozkurt seçim bürosu açıldı.

Kastamonu Bozkurt ilçesinde MHP Seçim Bürosunun açılışına   25. Dönem Milletvekili Adayı Emin Çınar, Bozkurt Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş, MHP Kastamonu Milletvekili Adayları Hayati Hamzaoğlu ve Hakan Çetin, MHP İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı, Ülkü Ocakları Başkanı Resul Köprülü, çok sayıda partililer ve vatandaşlar katılım sağladı.

Seçim bürosunun açılışında konuşan MHP Kastamonu Milletvekili Adayı Hayati Hamzaoğlu, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerin ülkenin ve Kastamonu'nun kader seçimi olacağını belirterek, "7 Haziran'da da muhasebe gününde vicdanımızın sesini dinleyerek, ülkemizin geleceğini teslim ederek oyumuzu kullanacağız. Bizde, bu gayret içerisinde yollara döküldük, bu göreve talip olduk. Sizlere hizmet etmekten başka arzumuz yoktur. Arzumuz kırmızı ceylan derisi koltuklarda oturmak değildir, arzumuz Bozkurtluya, Kastamonuluya, ülkemize hizmetkâr olmaktır. Arzumuz, nüfusumuzun yüzde 15'i mutlu, yüzde 85'i mutsuz yaşayan insanlara tekrar mutluluk kazandırmaktır. Arzumuz, milli gelirden payını alan, belirli bir kısım insanın dışında zor geçinen insanların derdine derman olmaktır. Arzumuz, öksüzün, yetimin, garibanlarımızın haklarını TBMM'de savunmaktır" dedi.

Bozkurt'un, Türk milliyetçiliğinin ender ilçelerden Enver Paşa'nın memleketi olduğuna dikkat çeken MHP Kastamonu Milletvekili Adayı Hakan Çetin de, şöyle devam etti:

"1. Dünya Savaşında müttefiklerimiz, Almanya ayakta iken Osmanlı İmparatorluğu yenik düşüyor. Bunu Enver Paşa başta olmak üzere birçok kişi, bir araya gelip bu yenilgiyi kendilerine yediremiyorlar ve Turan ordusunu kuruyorlar. Bugün Azerbaycan, varlığını Enver Paşa'ya borçludur. Yani sizlerin atalarına, Bozkurtlulara borçludur. Müthiş bir şekilde mücadele edip şehit oluyor. Bu yüzden Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alanlara en güzel cevabı Bozkurt'tan Kastamonu'dan vereceğiz."

Seçim bürosunun açılışın ardından MHP'li adaylar, Bozkurt Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş ve partililerle birlikte, ilçe halkını, esnafları ve kamu kurum binalarını ziyaret ederek, destek istediler.
Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2015, 22:54
YORUM EKLE