Alexa

MHP'li Ersoy: Çocuklarımızın geleceğini düşünmeliyiz

MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, Kayseri Melikgazi İlçe Teşkilatı çeşitli partilerden istifa ederek MHP’ye katılan çoğunluğu kadın 714 kişiye düzenlenen törenle parti rozeti taktı.

MHP'li Ersoy: Çocuklarımızın geleceğini düşünmeliyiz
MHP, HDP ile koalisyon yapacak’ diyor. Dünya tersine döner ama bu olmaz. Biz koalisyon falan yapmayacağız. Biz tek başımıza iktidar olacağız.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Melikgazi İlçe Teşkilatı çeşitli partilerden istifa ederek MHP’ye katılan çoğunluğu kadın 714 kişiye düzenlenen törenle parti rozeti taktı. Rozet takılması için düzenlenen törene MHP Kayseri milletvekili ve adayı Yusuf Halaçoğlu, İl Başkanı Baki Ersoy, milletvekili adayları Hasan Ali Kilci, Mehmet Özmen, Mete Taştan ile Eser Türkistanlı Saka da katıldı.

Törende kürsüye ilk gelen MHP Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş oldu. Yücebaş, önümüzdeki günlerde de partiye toplu katılımların devam edeceğini söyledi. MHP İl Başkanı Baki Ersoy’da, “Ülkemizin durumu iyi değil, ekonomik bir çöküm yaşıyoruz. Buna sebep olanlar sırça saraylarda lüks içinde yaşıyorlar. Bu saltanatı hep beraber bizler yıkacağız. Huzurunuza helal lokma yemiş adaylarımız ile birlikte geldik. Bize omuz verin iktidar yapın. Bu seçim döneminde sloganımız şu, ‘Bu devir bitecek bu devri bitireceğiz size devlet Sözü’dür. MHP saflarına katılan gönüldaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. Çocuklarımızın geleceği için MHP’yi iktidar yapmak zorundayız. Çünkü bizim gidecek başka vatanımız yok, burayı terk etmeyeceğiz. Ya sev ya terk et. Bu gün 7 Haziran’da bir seçim yok, bölünme veya böldürmeme var. Biz ülkemizi böldürmek istemiyoruz. 7 Haziran’da ne yapıp edip MHP’yi iktidar yapmamız lazım bunun için de gece gündüz çalışmamız lazım. Bunu sadece bir rozet olarak görmeyin bu taktığınız bir şeref nişanesidir” dedi.

'15 YILDIR YAPAMADIKLARINI ÖNÜMÜZDE DÖNEM YAPACAĞIZ DİYE HALKIMIZI KANDIRIYORLAR'


MHP 2. sıra milletvekili adayı Hasan Ali Kilci ise, “Biz MHP’li milletvekilleri olarak başkalarının yapamadıklarını eleştirmek yerine kendi programımızı halkımızla paylaşmak istiyoruz ancak yeri geldiğinde cevap vermek zorunda kalıyoruz. AKP’nin 15 yıldır yapamadıkları projeler için önümüzdeki dönem içinde yapma kandırmacasına gidiyorlar. Bizim eleştirimize cevap vermeye çalışıyorlar. MHP’nin açıklamış olduğu program Türkiye’nin yaşadığı bütün sıkıntıların reçetesidir. 15 yıldır Kayseri’ye hızlı tren ile ilgili çivi çakamadılar, projeyi programa aldıramadılar. Havaalanı ne Kayseri’ye yakışan bir havaalanı ne de Kayseri’nin yükünü kaldırabilen bir havaalanı. Hiçbir iyileştirme yapamadılar. Bunu da biz yapacağız. MHP Türkiye’yi yönetmeye hazırdır ve 7 Haziran bunun başlangıç noktası olacaktır.” diyerek AK Parti’yi eleştirdi.

MHP 1. sıra milletvekili adayı Yusuf Halaçoğlu da, “Birileri tutmuş MHP’nin engellenemez yükselişini engellemek adına ‘MHP, HDP ile koalisyon yapacak’ diyor. Dünya tersine döner ama bu olmaz. Biz koalisyon falan yapmayacağız. Biz tek başımıza iktidar olacağız. Bunu söyleyenler korkmaya başladılar. Kim yolsuzluk yapmışsa, kim hata işlemişse, halkın ekmeğini yemişse muhakkak Yüce Divan’a çıkacaktır” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından MHP İl Başkanı Baki Ersoy ve milletvekili adayları tarafından 714 kişiye rozetleri takıldı.
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2015, 10:57
YORUM EKLE