MHP'nin seçim çalışmaları şölene dönüşüyor

MHP Yunusemre İlçe Teşkilatı, Yunusemre ilçesine bağlı Tevfikiye ve Akgün mahallelerinde düzenledikleri toplantılar adeta şölen gibi...

Yerel 20.05.2015, 12:22 20.05.2015, 13:11
MHP'nin seçim çalışmaları şölene dönüşüyor

MHP Yunusemre İlçe Teşkilatı, Yunusemre ilçesine bağlı Tevfikiye ve Akgün mahallelerinde, toplantı düzenledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve milletvekili adaylarının da katıldığı mahalle toplantısında, mahalle sakinleri MHP heyetini meşaleler, davul ve zurnayla karşıladı.

MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, gösterdikleri sıcak ilgi nedeniyle mahalle sakinlerine teşekkür etti, 7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek istedi.

MHP Yunusemre İlçe Teşkilatı tarafından Tevfikiye ve Akgün Mahallelerinde düzenlenen mahalle toplantısına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa Milletvekili Adayları Zeynel Balkız, Hasan Eryılmaz, Yaşar Coşkun, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, Şehzadeler İlçe Başkanı Cemal Kutlar ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Pabuçcuoğlu katıldı. Milletvekili adayları ve Başkan Ergün, Tevfikiye ve Akgün Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalleliler tarafından meşalelerle karşılanan MHP heyeti, vatandaşları selamladı. Davul ve zurna eşliğinde esnafı ve vatandaşı selamlayan milletvekili adayları ve Başkan Ergün’e balkona çıkan vatandaşlar da alkışlarla sevgi gösterisinde bulundu.

7 Haziran seçimleri Türkiye’nin kaderini belirleyecek

Selamlamanın ardından mahalle kıraathanesinde vatandaşlarla bir araya gelindi. Gösterdikleri sıcak ilgi nedeniyle mahalle sakinlerine teşekkür eden MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, milletvekili adaylarını tanıtarak, 7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek istedi. Baylan’ın ardından ilk olarak MHP Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun söz aldı. Manisa’nın Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile şehir olduğunu belirten Coşkun, milletvekili adayları olarak seçilmeleri durumunda vatandaşa en güzel hizmetleri sunacaklarını söyledi. 7 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin kaderinin belirleneceği çok önemli bir seçim olduğunu vurgulayan Coşkun, vatandaşların önemli bir karar vereceğini söyledi.

Hesap soracağız

Coşkun’un konuşmasının ardından Milletvekili Adayı Zeynel Balkız söz aldı. 3 Kasım 2002’de gelenlerin, geldikleri gibi gideceğini söyleyen Balkız, “Yolsuzlar, hırsızlar 7 Haziran’da gidecekler. Çünkü 12 yıldan beri bu milletin kaderiyle oynadılar. Bu ülkeyi fakirleştirenlerden hesap soracağız. Bu ülkenin fakirleşmesine sebep olanlar, Kaçaksaray, yandaşlara dağıtılan ihaleler ve ayakkabı kutularıyla oradalar” dedi. Balkız’ın ardından MHP İl Başkanı Tanju Balatlı söz aldı. 7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek isteyen Balatlı, “Yarınlara temiz bir ülke istiyorsak, ezanlarımızın dinmesini istemiyorsak, Türk’üz demeye devam etmek istiyorsak oylarımızı Milliyetçi Hareket’e vereceğiz” dedi.

Başkan Ergün adaylara kefil oldu

Son olarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün söz aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında mahallelileri bilgilendiren Başkan Ergün, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Tevfikiye ve Akgün mahallelerinden rekor oy çıkardıklarını hatırlatarak, bir kez daha kendisine destek verenlere teşekkür etti. Konuşmaları sık sık alkış ve tezahüratlarla kesilen Başkan Ergün, 7 Haziran’da MHP’ye destek istedi, milletvekili adaylarının her birinin pırlanta gibi olduğunu ifade ederek, “Her biri birbirinden değerli milletvekili adaylarımıza kefilim. 7 Haziran’da oylarınızı ve desteklerinizi bir kez daha talep ediyorum” dedi.

Tevfikiye’de halay çekildi, Akgün’de göbek atıldı

Tevfikiye Mahallesi’ndeki toplantının ardından yürüyerek Akgün Mahallesi’ne geçen MHP teşkilatı, milletvekili adayları ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Tevfikiye Mahallesi sakinleriyle birlikte halay çekti. Akgün Mahallesi’ndeki toplantının ardındansa Başkan Ergün, mahallelilerle birlikte karşılık göbek attı.

Yorumlar (0)