MHP Sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Buldanlı MASKİ’yi Ziyaret Etti

Sarıgöl MHP İlçe Başkanı Ahmet Buldanlı ve Sarıgöl Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Akif Kılıçaslan, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay’ı makamında ziyaret etti.

Yerel 25.11.2021, 21:09
MHP Sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Buldanlı MASKİ’yi Ziyaret Etti

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıgöl İlçe Başkanı Ahmet Buldanlı ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Akif Kılıçaslan’ı konuk etti.

Ziyarette Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Hayri Okkalı da hazır bulundu. Sarıgöl’e yapılan yatırımların ve planlanan projelerin görüşüldüğü ziyarette MHP İlçe Başkanı Buldanlı, ilçede bugüne kadar birçok yatırımın yapıldığını belirterek inşa çalışmaları devam eden Atıksu Arıtma Tesisi sayesinde daha sağlıklı bir çevreye kavuşacaklarını belirtti. İlçe Başkanı Buldanlı, yapılan çalışmalardan dolayı Büyükşehir belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.

Sarıgöl’de yatırımlar devam ediyor

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, nazik ziyaretlerinden dolayı konuklarına teşekkür ederek, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün vizyonu doğrultusunda il genelinde yatırımlarımıza devam ediyoruz. Sarıgöl ilçemizde de bu güne kadar alt ve üstyapı çalışmalarından sondajlara, içme suyu depolarının bakım onarımından dere ıslah ve temizlik çalışmalarına kadar birçok yatırım hayata geçirdik. İlçede inşa çalışmalarına devam ettiğimiz 30 milyon TL yatırım bedelli Atıksu Arıtma Tesisiyle de evsel nitelikli atıksuları arıtılmış bir şekilde doğaya deşarj ederek vatandaşlarımızın sağlığını ve verimli tarım arazilerini kirlilikten koruyacağız” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)