MHP Tokat: “Katliamı şiddetle kınıyoruz“

Milliyetçi Hareket PartisiTokat İl Başkanı Murat Polat,başka ülkelerin Mısır'ın iç işlerine karışmasının savaş getireceğini iddia etti.

Yerel 16.08.2013, 20:59 16.08.2013, 21:06
MHP Tokat: “Katliamı şiddetle kınıyoruz“

MHP Tokat İl Başkanı Murat Polat, Parti binasında yapılan basın toplantısında Mısır'da yapılan katliamı kınadıklarını belirterek başka ülkelerin Mısır'ın iç işlerine karışmasının savaş getireceğini iddia etti. 

İl Başkanı Polat; darbeye destek vermenin mümkün olmayacağını ifade ederek, "özellikle 1-2 saat içerisinde yapılan katliamın savaşta dahi görülmeyecek boyutta olduğunu, katliamı şiddetle kınadıklarını" söyledi.


Yaklaşan yerel seçimler öncesi aday belirleme çalışmalarında sona yaklaşıldığını  belirten Polat:"12 ilçemizin 10'unda adayımız netleşti. Tokat merkez de bu konuda uzlaşma sağlandı. Adaylarımızı ramazan ayı içerisinden üçe düşürmüştük. Onlarla da görüştük ve sonunda komisyonumuz bir aday üzerinde uzlaştı, onu da önümüzdeki çarşamba veya perşembe günü genel merkezimize gidip, genel başkanla paylaştıktan ve olurunu aldıktan sonra burada sizlerle paylaşmayı düşünüyoruz. 1 Eylül'den itibaren de adayımızla seçim çalışmalarına başlayacağız." dedi,

Yorumlar (0)