MHP ve Ak Parti'den Başkan Ergün Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ömer Baysal ve AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti.

Yerel 29.07.2019, 16:21
MHP ve Ak Parti'den Başkan Ergün Ziyareti

MHP ve AK Parti İl Başkanları Başkan Cengiz Ergün’ü Ziyaret etti. Başkan Ergün’ün, Ankara temasları münasebeti dolayısıyla yapılan istişarede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ömer Baysal ve AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaretinde ayrıca gündeme ilişkin konuların görüşüldü.

Gündeme ilişkin konuların görüşüldüğü ziyarette Başkan Ergün’ün, Ankara temasları hakkında yapılan değerlendirmelerde başta Manisa’ya yapılacak olan hizmetler ele alındı.

Bir dizi ziyaretler için gittiği Ankara'dan Manisalılara müjdeli haberleri veren Ergün, Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur ve milletvekilleri ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüşerek Manisa'nın çözüm bekleyen acil sorunlarını dile getirdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)