Alexa

MHP'li Acar'da yüksek tempo...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aliağa Belediye Başkan Adayı Serkan Acar, Aliağa'da basmadık sokak, çalmadık kapı bırakmıyor

MHP'li Acar'da yüksek tempo...
banner327
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aliağa Belediye Başkan Adayı Serkan Acar,Aliağa'da basmadık sokak, çalmadık kapı bırakmıyor. Esnaf ziyaretlerini sürdüren Acar, 20'den fazla ev ziyareti yaparken, "Aliağalı hemşehrilerimin dert ve sıkıntıları benim sıkıntım. Eğer seçilirsem, ilçemizi birlikte yöhneteceğiz" dedi.
Aliağa Küçük Sanayi Sitesi'ndeki esnafları ziyaret eden Başkan Adayı Acar, "Esnafımız Aliağamızın can damarıdır. Bakkalından, lokantasına, elektrikçisinden oto tamircisine ve eczacısına ilçemizin ekonomisini onlar ellerinde tutuyor. Sanayi kenti Aliağamız layık olduğu yere mutlaka gelecek" dedi.

Acar; seçim turlarına akşamları da ev ve kahvehane ziyaretleri ile devam ediyor.Bozköy, Şehitkemal, Yeni Şakran ve Güzelhisar'da kahvehane toplantıları gerçekleştiren Acar, buradaki toplantılarda, köylerin belediye hizmetlerinden daha verimli faydalanabilmesi için vatandaşların görüşünü aldı.

Acar'a seçim çalışmalarında aile fertleri de yardım ediyor. Yeni Mahalle'de tüm evleri ziyaret edip Serkan Acar'ı anlatan Acar ailesi, Aşağı Şakran, Karaköy, Çoraklar, Kalabak, Bahçedere ve Kapıkaya köylerinde ev ziyareti, Bozköy, Şehitkemal, Yeni Şakran, Horozgediği ve Çakmaklı köylerinde kahvehane ziyaretleri yaptılar.
Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2014, 22:14
YORUM EKLE