Alexa

MHP'li Aydın: çözmek için varız

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Kamil Aydın:"Çalmak için değil, sorunları çözmek için geliyoruz"dedi

MHP'li Aydın: çözmek için varız
banner327
 MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan adayı Prof. Kamil Aydın ile Aziziye (Ilıca) ilçesi Belediye Başkan adayı Ahmet Murat Resuloğlu ilçede gövde gösterisi yaptı.
Aziziye ilçesi merkezinde esnaf ve ev ziyaretlerinde bulunup, kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet eden Aydın ve Resuloğlu, seçmenlerinden oy istedi. Aziziye'nin sahipsizlik içerisinde olduğunu belirten vatandaşlar, "Temiz içme suyumuz yoktur. Su sorunu yaşıyoruz. İlçemizin sokakları, caddeleri pislikten, bakımsızlıktan geçilmiyor. Temiz bir ilçe istiyoruz. Ayrıca TOKİ ile sorunlarımız var. Bizler de yaşanabilir, temiz bir ilçe istiyoruz." şeklinde tepkilerini dile getirdi. MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kamil Aydın, seçilmesi halinde ilk olarak il genelindeki problemleri çözüme kavuşturacaklarını dile getirdi. İlçenin problemlerini bildiklerine de işaret eden Aydın, "31 Mart sabahı Erzurum yeni bir güne uyanacak. MHP'li belediyelerin şeffaf, hizmet anlayışı ile vatandaşları kucaklayacağız. İlçelerimizin ve il merkezinin bütün sorunlarını çözeceğiz. Çalmak için değil, sorunları çözmek için geliyoruz." şeklinde konuştu. Aziziye Belediye Başkan adayı Ahmet Murat Resuloğlu da bakımsız, kendi haline terk edilmiş bir ilçeyi modern, çağdaş hale getireceklerini kaydetti. Vatandaşların büyük teveccühüne mazhar olduklarına dikkat çeken Resuloğlu, "Her gittiğimiz yerde ilgi görüyoruz. İlçemizin bütün problemlerini tespit ettik. Çözüm noktalarında gereken tedbirleri aldık. 31 Mart sabahı ilçemizde hizmet seferberliği başlatılacak. Önümüzde 22 gün kaldı" dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2014, 13:11
YORUM EKLE