MHP'li Yiğit: "Biz halkımızı kandırmayız"

Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit: "Biz Canik ilçesine bağlıyız ama çöpümüzü bile İlkadım Belediyesi alı yor." dedi.

Yerel 03.03.2014, 15:27 03.03.2014, 15:37
MHP'li Yiğit:
Demirci Köyü’nü ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit’e sorunlarını anlatan köy sakinleri, “Canik’e bağlı olmamıza rağmen köyümüzün çöpünü dahi İlkadım Belediyesi alıyor” dediler

 Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Demirci Köyü’nde büyük bir coşkuyla karşılandı. Yiğit’e MHP Canik İlçe Başkanı Güner Akkurt ve MHP Canik Belediyesi Meclis Üyesi Adayları da eşlik etti. Demirci Köyü Sos yal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Öz ve Demirci Köyü Muhtarı Şerif Altın’ın da yer aldığı ziyaret renkli görüntülere sahne oldu.

 CANİK BELEDİYESİ DEMİRCİ KÖYÜNÜ UNUTTU

Demirci Köyü’nün girişinde Yiğit’i büyük bir coşkuyla karşılayan köy sakinleri kendisine sorunlarını dile getirdiler.  Son 10 yıldır Canik Belediyesi’nden hiçbir hizmet alamadıklarına dikkat çeken köy sakinleri, “Belediyeden bize verilen sözlerin bir tanesi dahi tutulmadı. Köyümüzde yapılan organizasyonlara Canik Belediyesi’nden kimse katılmadı ve istememize rağmen mezarlığımıza dahi tel örgü çekilmedi. Biz Canik ilçesine bağlıyız ama çöpümüzü bile İlkadım Belediyesi alı yor. Bize Canik yerine İlkadım Belediyesi hizmet ediyor. Bu Canik Belediyesi için bir utançtır, ayıptır. Köylere destek verdiklerini söylüyorlar ama yalan konuşuyorlar. Biz bu yalan ve yapmacık düzene son vermek için bu seçimde Sayın Atıf Yiğit’e tam destek vereceğiz” dediler.

 BİZ HALKIMIZI KANDIRMAYIZ

Demirci Köyü’nün sorunlarını çok iyi bildiklerini dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, “Belediyecilik halka zulüm etmek değildir.  Köydeki çöplerinizi dahi İlkadım Belediyesi alıyor. Canik’i bağlı bir köye hizmeti başka bir belediye yapıyorsa Canik’teki belediyeyi yönetenler ne yapı yor? Belediyecilik halka hizmet vermektir. Biz hizmet vermek ve adil olmak için bu yola başkoyduk. Bizlere güvenin. Biz arkasında duramayacağımız sözleri vermeyiz.  Biz kimseye yalan konuşup halkımızı kandırmayız. Çünkü bizde Allah korkusu var. Biz yapacağımız hizmetlerle Allah’ın rızasını kazanmak için Canik Belediye Başkanlığı için aday olduk. İnşallah Demirci Köyü’ne hizmet yapmak bizlere nasip olacak” dedi.
Yorumlar (0)