MHP'li Yiğit'ten Canikli Gençlere Müjde!

Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye başkan Adayı Atıf Yiğit canikli gençlere müjde verdi.

Yerel 28.01.2014, 13:33 28.01.2014, 13:39
MHP'li Yiğit'ten Canikli Gençlere Müjde!
 Canikli gençlerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, “Canikli artık kendi ilçesinde ekmeğini kazanabilecek” dedi

 SORUNLARA ORTAK ÇÖZÜM BULACAĞIZ
Milliyetçi Hareket Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit, Canikli gençlerle bir araya geldi. Gençlerin çok yoğun ilgi gösterdiği toplantı da Atıf Yiğit kalabalık karşısında mutluluğunu gizleyemedi. Yiğit, "Şuanda burada bulunduğum ortam çok güzel ve görüyorum ki partimizin gençleri çok güçlü bir oluşum içerisinde. Biz yedine yetmişe herkesle birlikte olup Canik halkıyla Canik'in sorunlarına ortak çözüm bulacağız. Gençlerimize sahip çıkan bir belediye oluşturacağız" ifadelerini kullandı.

 PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ
Canikli gençlerin en büyük sorunun işsizlik olduğuna dikkat çeken Yiğit, "Bizim projelerimiz arasında öncelikle gençlerimiz ve esnaflarımız var. Allah bize belediye başkanlığı görevini nasip ederse Canik’te artık yabancı firmalar değil, Canik esnafı iş yapacak ve Canikli gençler işbulma fırsatlarını yakalayacaklar. Canikliyi kendi ilçesinde doyurabilmek için projelerimizi hayata geçireceğiz. Bizlere güvenin. Biz söylediklerimizin arkasındayız ve yapamayacağımız hiçbir şeyinde sözünü vermeyiz” dedi.
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P