Milletvekili Köktaş'tan Başkan Rasim Kaplan'a Ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Arı Yetiştiriciliği Birlik Başkanı Rasim Kaplan, yönetim kurulu ve üyeleri ile biraraya geldi.

Yerel 16.02.2016, 15:50
Milletvekili Köktaş'tan Başkan Rasim Kaplan'a Ziyaret
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Arı Yetiştiriciliği Birlik Başkanı Rasim Kaplan ve yönetim kurulunu ziyaret ederek, sektörün sıkıntıları ve talepleri üzerine istişare yaptı, sorunların çözümü noktasında görüşmelerde bulundu.

Samsun Arı Yetiştiriciliği Birlik Başkanı Rasim Kaplan, yönetim kurulu ve üyeleri ile de birlik binasında biraraya gelen Milletvekili Köktaş, Başkan Kaplan'ın birliğin ve üyelerin talep ve sorunları hakkında bilgiler aldı.

Arıcılara ve arıcılığa verdiği destekten dolayı Milletvekili Köktaş'a çok teşekkür ettiğini belirten Başkan Kaplan, meclis çalışmalarında da kendisine başarılar diledi.

Sadece seçimden seçime değil, esnafın, vatandaşın, sivil toplum kuruluşlarının her zaman yanında ve içinde olduklarını ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Sizlerle 1 Kasım seçimleri öncesinde de biraraya gelmiş hasbihal etmiştik. Bugün de hem teşekkür, hemde istişarelerde bulunmak amacıyla ziyaretinize gelmiş bulunuyorum. Seçimlerde gösterdiğiniz desteğe ve güvene bir kez daha teşekkür ediyorum. AK Parti olarak her zaman işadamlarımıza, esnaflarımıza, çiftçilerimize, vatandaşlarımıza dokunan, onların taleplerini dinleyip çözüm üreten bir yönetim anlayışı benimsedik. İlimizin, ülkemizin dört bir köşesine hizmet götürmek, her alanda kalkındırmak için tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

Samsun’da arıcılığı geliştirmek ve organik bal üretimini desteklemek için de önemli destekler sağlanıyor. İnşallah bizlere ilettiğiniz konularla ilgili olarakta en kısa zamanda çözümlenerek daha iyi şartlarda çalışmalarınızı sürdüreceksiniz."


Yorumlar (0)