Mimar Gökhan Öker Unutulmadı

Atakum Belediyesi Plan Proje Müdürlüğü personeli Mimar Gökhan Öker’in ismi, üzerinde çalıştığı son eseri olan Yenimahalle Mahallesi’ndeki Kapalı Pazar yerine verilecek. peki Gökhan Öker kimdir?

Yerel 01.06.2021, 16:52
Mimar Gökhan Öker Unutulmadı

Atakum Belediye Meclisi Haziran Ayı Olağan Toplantısında alınan kararla Atakum Belediyesi Plan Proje Müdürlüğü personeli Mimar Gökhan Öker’in ismi, üzerinde çalıştığı son eseri olan Yenimahalle Mahallesi’ndeki Kapalı Pazar yerine verilecek.

 Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci başkanlığında gerçekleşen Atakum Belediye Meclisi Haziran Ayı Olağan Toplantısı, koronavirüsle mücadele önlemleri kapsamında Vedat Türkali Eğitim Sanat ve Kültür Merkezi’nde sosyal mesafe kuralları uygulanarak yapıldı.

Gündem maddesiyle ilgili konuşan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci şunları söyledi; "Biliyorsunuz, bu pazar yerinin düzenleme projesini çizen Plan Proje Müdürlüğünde görevli genç bir arkadaşımız korona nedeniyle vefat etti. Hepimize böyle bir sevgi nasip etsin; hem meslektaşları hem de belediyedeki mesai arkadaşları tarafından sevilen bir arkadaş. Eseri olan projesini kendisinin çizdiği pazar yerine adını verilmesini önerdiler biz de belediye bürokrasisi olarak doğru bulduk. Tekrar mesai arkadaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum" dedi.

Gökhan Öker kimdir?

Samsun'da 41 yaşındaki Mimar Gökhan Öker, 15 gündür korona virüsü tedavisinin sürdüğü hastanede 11.04.2021 tarihinde hayatını kaybettmişti. Gökhan Öker'in vefatı ailesini ve mesai arkadaşlarını yasa boğmuşdu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)