MÜSİAD'DAN BAŞKAN DEMİRTAŞ'A ZİYARET

MÜSİAD, Samsun Şube Başkan Haluk Tan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.

Yerel 26.06.2019, 15:25 26.06.2019, 16:03
MÜSİAD'DAN BAŞKAN DEMİRTAŞ'A ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkan Haluk Tan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Demirtaş'ı ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Demirtaş, derneğin faaliyetleri ve hedefleri,çalışmalar ve sosyal aktiviteler hakkında Dernek Başkanı Tan'dan bilgiler aldı.

İşadamları olarak sadece ekonomik faaliyetlere odaklanmadıklarını vurgulayan Başkan Haluk Tan,"Yönetim Kurulu olarak belirlediğimiz konularda, proje çalışması yapıyoruz.Şehrimizin ekonomisini nasıl daha ileriye götürürüz, ne tür projelerle şehrimizin daha üst standartlara taşıyabilirizi ortaya koyup bu konuda çalışmalarımızı yürütüyoruz" dedi.

İŞ DÜNYASININ ŞEHRİN GELİŞİMİNE KATKISI BÜYÜK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirtaş, ''İş dünyasının, kentin ve ülkenin gelişmesi noktasında katkı ve önemi büyük.Bizde ilçemizde bulunan işadamlarıyla birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde daha büyük yatırımlara imza atmak amacıyla sürekli diyalog içindeyiz''diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)