Mustafa Demir: 2023’e kadar kırsaldaki tüm altyapı sorunlarını tamamlayacağız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, beraberindeki heyetle birlikte Çarşamba ilçesinde bir dizi incelemelerde bulundu.

Yerel 15.08.2021, 20:39
Mustafa Demir: 2023’e kadar kırsaldaki tüm altyapı sorunlarını tamamlayacağız

2023’e kadar kırsaldaki tüm altyapı sorunlarını tamamlayacaklarını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Nihat Soğuk ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ile birlikte Çarşamba'da bir dizi incelemelerde bulundu. Demir, yapılan yatırımları yerinde inceledi ve vatandaşlarla sohbet etti.

Çarşamba ilçesindeki Yeşilova, Çatı, Yenikaracalı, Hürriyet, Aşağıdikencik ve Paşayazı mahallelerinde tamamlanan ve yapımı devam eden yol çalışmalarını yerinde gören Başkan Demir, “17 ilçemizin sağlam ve kaliteli yollara sahip olması hedefiyle çıktığımız yolda durmadan çalışıyoruz” dedi.

Demir, yaptığı açıklamada, sıkılmadık el, girmedik gönül bırakmayacaklarını dile getirdi. Tek amaçlarının vatandaşın gülen yüzünü görmek olduğunu ve bu doğrultuda aşkla çalıştıklarını ifade ederek, tüm mahallelerde acil yapılması gereken sorunlara kısa sürede müdahale ettiklerini belirterek şunları söyledi:

“Hizmetlerimizin kalitesi görüldükçe vatandaşlarımızın memnuniyeti de artıyor. Hafta içi Salı ve Perşembe günleri yaptığımız halk günlerinde alınan taleplere de kısa sürede dönüyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde şehirlerimizi 2023 vizyonuna taşımak için gece gündüz aşkla çalışıyoruz. Muhtarlarımızdan gelen talepler, halkımızın istekleri bizim için çok değerli ve önemli. Biz söz verdiğimiz gibi ulaşım sorununu ortadan kaldırmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz.”

Merkez ve 17 ilçenin tamamında asfalt kaplama, beton yol, genişletme çalışmaları, bakım onarım gibi tüm çalışmaların kesintisiz sürdüğüne değinen Başkan Demir, “946 mahalledeki tüm yol ihtiyacını 2023’e kadar bitirmiş olacağız. İlçe yollarımız cadde gibi oluyor. Ulaşım sorununun ortadan kaldırılmasıyla vatandaşlarımız daha kaliteli ve konforlu yollara kavuşuyor” ifadelerini kullandı.

Öte yandan mahalle muhtarları ve vatandaşlar da acil konulardaki taleplerinin hızlı bir şekilde yerine getirilmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve ekibine teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)