Mustafa Saatcı ve ekibi 5 bin 982 oy aldı

Bu hafta sonu Amasya 12 Haziran Stadında gerçekleştirilen Amasya Pancar Ekiciler Kooperatifi genel kurulunda kırmız renkli pusula ile yarışan Mustafa Saatcı ve ekibi 5 bin 982 oy aldı.

Yerel 09.08.2021, 15:31 09.08.2021, 15:55
Mustafa Saatcı ve ekibi 5 bin 982 oy aldı

Amasya Pancar Ekiciler Kooperatifi genel kurulunda kırmız renkli pusula ile yarışan Mustafa Saatcı ve ekibi 5 bin 982 oy aldı. Yapılan oylama neticesinde kullanılan oyların 5 bin 982’sini alan Mustafa Saatcı’nın yönetim kurulunda Havza’yı temsilen yer alan Havzanın önde gelen insanlarından ve İş İnsanı Veli Kurt’ta Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulunda yer aldı.

Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Veli Kurt genel kurul ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada katılımcılara teşekkür ederek; “ Çok kıymetli pancar ekicisi çiftçilerimiz ve kooperatif üyelerimizin katılımları ile S.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi genel kurulunu gerçekleştirdik. Genel kurula değerli katılım ve katkılarından ötürü tüm Havzalı bölgemiz kooperatif üyesi üretici dostlarımıza Sayın Başkanımız Mustafa Saatcı, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve şahsım adına teşekkür ederim. Zorlu bir seçim sürecinin ardından siz kıymetli çiftçilerimizin yüksek teveccühüyle grubumuz ile birlikte Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu’na seçilmiş olmaktan büyük bir onur duymaktayım. “ dedi.

Üzerlerine yüklenen sorumluluğun önemli olduğuna değinen Veli Kurt; “Bölge çiftçimizin bizlere vermiş olduğu görevi layığı ile yapmanın gayreti içerisinde olacağım. Bölge çiftçimizin temsilci olarak dün olduğu gibi bu günde çiftçilerimizin hizmetinde olacağım. Destek ve katkılarından ötürü bir kez daha tüm üyelerimize, muhtarlarımıza ve gönül dostlarımıza teşekkür ederim.” Dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)