'Mutlu aile huzurlu toplum'

Atakum Halk Eğitim Merkezi, Atakum Belediyesi Kültür ve Eğlence Merkezinde “Mutlu aile huzurlu toplum” konulu konferans düzenledi

Yerel 04.03.2016, 17:13
'Mutlu aile huzurlu toplum'
Atakum Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleşen organizasyona Atakum İlçe Kaymakamı Ali Bakoğlu, İlçe Müftüsü İsmail Keskin, ilçedeki okul müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış konuşmasını yapan Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Tanrısever, kurum olarak toplumun ihtiyacı olan her konuda kurslar, konferans ve seminerler düzenleyerek Atakum halkının hizmetinde olduklarını söyledi. Tanrısever ayrıca tüm katılımcılara programa katıldıkları için teşekkür etti.

SERTİFİKALARINA KAVUŞTULAR

İlçe Kaymakamı ayın Ali Bakoğlu yaptığı selamlama konuşmasında; toplumun ancak bilgiyle yüceleceğini, modern Türkiye’nin gelişmiş ülkelerle yarışması ve onların önüne geçmesi için daha fazla çalışması gerektiğini söyledi. Emekli İl Müftüsü İbrahim Acar ise yaptığı konuşmada, “Dinin amacının, insanı dünya ve ahiret mutluluğuna ulaştırmaktır. Mutluluk da ancak sevgiyle mümkün olacaktır. Sevgi olmadan ne kişinin, ne ailenin, nede toplumun mutluluğu mümkün olamayacaktır.” Dedi. Konuşmacı İbrahim Acar’a İlçe Kaymakamı Ali Bakoğlu tarafından çiçek takdim edildi. Konuşmaların ardından aile eğitim sertifika töreni yapıldı. Kursiyerler 210 saatlik aile eğitimi kursunu tamamlayarak sertifikalarını protokolün elinden aldılar.
Yorumlar (0)