Alexa


Necattin Demirtaş, Personeli İle Bayramlaştı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde belediye personelinin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Yerel 22.05.2020, 22:30 22.05.2020, 23:17
Necattin Demirtaş, Personeli İle Bayramlaştı

Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde belediye personelinin Ramazan Bayramı’nı kutlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Bizlerle beraber aynı heyecanı paylaşan, koşan, yanımızda olan tüm çalışma arkadaşlarımızın gönlümüzde ve yanımızda yeri var. " dedi.

Temizlik, Zabıta ve Fen İşleri Müdürlükleri ile idari binada hizmet veren personeliyle koronavirüs dolayısıyla sosyal mesafe kurallarına uyarak Başkan Yardımcılarınında hazır bulunduğu gerçekleşen bayramlaşma programında, personeliyle uzaktan bayramlaştı. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, personeline aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

Belediyeciliğin bir ekip işi olduğuna dikkat çeken Başkan Demirtaş, “Bir Ramazan ayını daha hoş sedalar ile geride bırakıyoruz. Allah’ın izniyle bayrama kavuşacağız. Allah yaptığınız ibadetleri ve tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Bizlerle beraber aynı heyecanı paylaşan, koşan, yanımızda olan tüm çalışma arkadaşlarımızın gönlümüzde ve yanımızda yeri var. İnşallah hep beraber güzel işler yapım yeniden birbirimize sarılacağımız bayramlarda bir araya geleceğiz. Bu vesile tüm Türk ve İslam alemini Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara ulaşmayı diliyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P