Necattin Demirtaş, Resmi Kurumlarla İstişare İçindeyiz

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş İlkadım İlçesindeki bütün kurumlarla istişare içerisinde olduklarını belirterek, ilçedeki kurum ve kuruluşlarla bundan sonrada ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

Yerel 29.07.2021, 22:01
Necattin Demirtaş, Resmi Kurumlarla İstişare İçindeyiz

Resmi kurum ve kuruluşlara yönelik düzenlediği ziyaret programlarına start veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Belediyemizin çalışma alanları ve konularının önemli bir kısmında kurumlarımızla istişare ve bazı durumlarda işbirliği gerekmektedir. Bunun için görüşmelerde bulunuyoruz” ifadelerine yer verdi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım ilçesinde bulunan resmi kurum ve kuruluşlara yönelik ziyaret programı düzenledi. 

ilk olarak Basın İlan Kurumu Müdürü Mustafa Bayraktar’ı ziyaret eden Demirtaş, Akabinde Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü Halim Özdemir’i makamında ziyaret etti. Başkan Demirtaş,” Hizmetlerde kurumlar arası ilişkilerin çok önemli. İlkadım Belediyesi olarak insana hizmeti esas alan, insan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla tüm kurumlarımız ile uyum içinde çalışıyoruz. İlçemizde bulunan resmi kurum ve kuruluşlarımız kendi faaliyet alanları içinde ilçemizin kalkınması ve gelişmesi için önemli hizmetlerde bulunmakta ve yatırımlar yapmaktadır. Vatandaş odaklı çalışan tüm kurum ve kuruluşların çabalarının önemsenmesi ve takdir edilmesi gerekiyor. Belediyemizin çalışma alanları ve konularının önemli bir kısmında kurumlarımızla karşılıklı olarak sık sık kurum amirleri ile bir araya gelerek görüşmelerde bulunuyoruz. Bu kapsamda ilk olarak Basın İlan Kurumumuza ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğümüze nezaket ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Kurum ve kuruluş ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)