Nuri Seven, Her Şey Memleketimiz İçin

Sevdamız Samsun Platformu, son bir ayda ekmek, erzak ve Ramazan Bayramı nedeniyle çocuklara ayakkabı hediye ederek üç projeyi tamamladı. Platform Genel Başkanı Nuri Seven, “Her şeyi güzel şehrimiz için yapıyoruz. Samsun’u sevmek Samsun’da yaşayanları da sevmektir” dedi.

Yerel 28.05.2020, 19:51 28.05.2020, 20:30
Nuri Seven, Her Şey Memleketimiz İçin

Ramazan Bayramı nedeniyle çocuklara ayakkabı hediye ederek üç projeyi tamamlayan Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, “Her şeyi güzel şehrimiz için yapıyoruz. Samsun’u sevmek Samsun’da yaşayanları da sevmektir” dedi

Sevdamız Samsun Platformu, Ramazan ayı öncesinde başladığı çalışmalarını Ramazan Bayramı ile birlikte sona erdirdi.

FAYDALI PROGRAMLAR DÜZENLEDİK

Platform ilk olarak ekmek kampanyası başlatan ve ihtiyaç sahibi olan aileleri tespit ederek 10 binden fazla ekmek yardımında bulunanSamsun Platformu, ekmek kampanyasının yanı sıra 500’den fazla aileye ise erzak kolisi ve bir markete ait alışveriş kartları hediye etti. Gönüllere dokunan Sevdamız Samsun Platformu Ramazan Bayramı öncesinde ise yine ihtiyaç sahibi aileleri belirleyerek, 500’e yakın çocuğa ‘Bir Ayakkabı Bir Mutlu Çocuk’ sloganı ile ayakkabı hediye etti.

Samsun’u sevmenin Samsun’da yaşayanları da sevmek olduğunu belirten Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, “Ramazan Ayı’nın hemen öncesinde başlayarak ekmek, erzak ve ayakkabı kampanyaları ile 11 ayın sultanı olan mübarek günlerde insanları sevindirmenin mutluluğunu anlatamam. Platformumuza gelen destekleri, ihtiyaç sahiplerine karşılık beklemeden gücümüz yettiği kadar ulaştırmaya çalıştık. Hem platformumuz üyeleri hem de gönülle olan arkadaşlarımızla faydalı programlar düzenledik” dedi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK

İmkanı olanın imkanı olmayanın elinden tutması gerektiğini söyleyen Başkan Nuri Seven, “Yaptığımız çalışmalarda, gittiğimiz yerlerde gördüklerimiz hepimizi üzdü. Gerçekten yardıma ihtiyacı olan birçok aile var. Samsunumuzun en ücra köyünden merkez ilçelerdeki mahallerine kadar ihtiyaç sahibi insanlara ulaşmak için gece gündüz çalıştık. Yaptığımız çalışmalarda bize maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
ismail SAYGILI 10 ay önce
Tüm ekip çalışkanlarınızdan Allah razı olsun herşey gönlünüzce olsun inşAllah