Öğrencilerden uluslararası proje

Samsun Gazi Anadolu Lisesi öğrencilerinden Uluslararası proje

Yerel 11.12.2015, 14:58 11.12.2015, 15:05
Öğrencilerden uluslararası proje
Samsun Gazi Anadolu Lisesi öğrencileri, İspanya, İtalya ve Portekiz'deki paydaşlarıyla birlikte yürüttükleri "Power and leodership for a fair world" projesi çalışmaları kapsamında Canik Belediyesi'ni ziyaret etti.

Gazi Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Canik Belediyesi'nin misafiri oldu. İspanya, İtalya ve Portekiz'deki paydaşlarıyla birlikte "Power and leodership for a fair world" projesi kapsamında belediyeyi ziyaret eden öğrenciler, Başkan Yardımcısı İrfan Göz ile görüştü. Amaçlarının proje kapsamında Canik Belediyesi'ni Avrupa'da tanıtmak olduğunu ifade eden öğrenciler, Göz'den belediyenin görevleri, yetkileri ve yürütülen projelerle ilgili bilgiler aldı.ÖNEMLİ PROJE


Canik Belediyesi'nin Karadeniz'in ISO 9001 bölgeli tek belediyesi olduğuna işaret eden Başkan Yardımcısı İrfan Göz, "Belediyemizde Elektronik Belge Yönetim Sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca gençlerimiz için hiç bir yerde olmayan Akademik Belediyecilik ve Proje Geliştirme Birimlerimiz var. Başkanımız Osman Genç, gençlerimize özel önem vermektedir. Eğitime bugüne kadar 35 milyon liralık yatırım yaptık. İnanıyorum ki siz gençlerimiz çok daha büyük projelere imza atacaksınız. Bu tür projeler hem ülkeler arasındaki diyalog, hem kültürlerin kaynaşması hem de sizlerin gelişmesi açısından oldukça faydalı. Bu değerli projenizden dolayı sizleri kutluyorum" dedi.

Göz ayrıca öğrencilere Canik Belediyesi hizmet binasını da gezdirerek, minik misafirlerine binanın teknolojik yapısı ve birimler hakkında bilgi verdi.

Yorumlar (0)