Oktay Çakır: Ortak Sevdamız Salıpazarı

Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği tanışma, kaynaşma ve dayanışma toplantısı dernek binasında yapıldı. Başkan Oktay Çakır, Salıpazarı Derneği'nin kurulmasındaki amacın birlik, beraberlik ve kardeşlik olduğunu söyledi.

Yerel 03.11.2021, 20:27 03.11.2021, 22:08
Oktay Çakır: Ortak Sevdamız Salıpazarı

Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği Başkanı Oktay Çakır, Basınla kahvaltıda buluştu. Ortak sevdalarının Salıpazarı olduğunu belirten Çakır, Salıpazarı'nın tanıtılmasına, her yönüyle güçlenmesine ve kalkınmasına katkıda bulunmak için faaliyete geçtiklerini belirtti.

ORTAK SEVDAMIZ SALIPAZARI

Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği tanışma, kaynaşma ve dayanışma toplantısı Salıpazarı İlçesinde bulunan dernek binasında yapıldı.

Toplantıya, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Salıpazarı Ziraat Odası Başkanı Zafer Ersoy, Salıpazarı Muhtarlar Dernek Başkanı Erol Gürsoy, Salıpazarı Meclis Üyesi Yusuf Çakır,  Yavaşbey Mahalle Muhtarı Aydın Gül, Orta Mahalle Muhtarı İbrahim Akgül, Bereket Mahalle Muhtarı Mehmet Akbulut ve basın mensupları katıldı.“AMACIMIZ SALIPAZARININ KALKINMASINA KATKIDA BULUNMAK”

Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği'nin gaye ve hedeflerini anlatan Başkan Oktay Çakır, basın toplantısında şunları söyledi:

“Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Derneği olarak hedefimiz, yöremizde yaşayan insanımızdan, yerel aktörlerden, kamu-özel kurum ve kuruluşlar ile milletimizin güçlü sesi basınımızdan alacağımız güç ve destekle değerlerimizi yaşatmak, bölgemizin güçlenmesine ve kalkınmasına katkı sağlamaktır.  Salıpazarının geçmişteki değerlerini, gelecekteki değerleriyle bütünleştirmek, daha da ileriye taşınmasına yardımcı olmaktır. Salıpazarımızın tanıtılmasına, her yönüyle güçlenmesine ve kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Ortak sevdamız Salıpazarımız için birlik, beraberlik ve kardeşlik bağları ile güçlendirmek ve değer katmaktır.” 

BAŞKAN HALİL AKGÜL İŞBİRLİĞİ VE DESTEK MESAJI VERDİ

Basın toplantısına iştirak eden Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ise burada yaptığı konuşmada Salıpazarı için yapılan bütün projelere destek vereceklerinin sözünü verdi. Halil Akgül konuşmasında; "böyle güzel bir buluşma ortamını organize eden Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Dernek Başkanı Oktay Çakır’a teşekkür ederim. Salıpazarı için yapılacak tüm faaliyet, çalışma ve projelerde işbirliği sağlayarak ve destek vereceğiz. Salıpazarı Belediyesi olarak Salıpazar için gösterilen çabanın her zaman arkasında olduk. Salıpazarı'ndaki doğal güzellikleri görmek gerekir. İlçemiz tarihi ve doğal güzellikleri ile turizm potansiyeline sahiptir. Keşfedilmeyi bekleyen, gün yüzüne çıkmamış o kadar harika yerlerimiz var ki, bütün çabamız Salıpazarı İlçemizi önce ülkemize ardından dünyaya tanıtmaktır. " dedi.

Toplantının ardından Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ve Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Dernek Başkanı Oktay Çakır, basın mensuplarına Salıpazarı ilçesi ve yatırmları gezdirdi.

Salıpazarı Güçlendirme ve Kalkındırma Dernek Yönetim Kurulu Listesi:

Dernek Başkanı

Oktay Çakır,

Dernek Başkan Yardımcıları

  • Said Çetintaş
  • Ramazan Çağlar

Genel Sekreter

  • Okan Çakır

Yönetim Kurulu Üyeleri

  1. Mehmet Baş
  2. Avni Tağıl
  3. Hasbi Çelebi
  4. Mücahit Tok
  5. Recep Yazgan
  6. Mustafa Altuner
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)