Onur Baylan; Kazanan MHP Oldu

MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, Yunusemre Belediyesi'nin çöp toplama işiyle ilgili yapılacak ihalenin iptal edildiğini iddia etti. Baylan, "Ne mutlu bizlere ki vatandaşımızın cebinden fazladan çıkacak trilyonlarca paranın önüne geçtik." dedi.

Yerel 25.03.2015, 12:43 25.03.2015, 12:54
Onur Baylan; Kazanan MHP Oldu
KAPSAMHABER- Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, Yunusemre Belediyesi'nin çöp toplama işiyle ilgili yapılacak ihalenin iptal edildiğini iddia etti. Baylan, "Ne mutlu bizlere ki vatandaşımızın cebinden fazladan çıkacak trilyonlarca paranın önüne geçtik." dedi.

MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, Yunusemre Belediyesi'nin çöp toplama işiyle ilgili yapılacak ihalenin iptal edildiğini iddia etti.

"TRİLYONLARCA PARANIN ÖNÜNE GEÇTİK"

Baylan yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz basın açıklamalarımızda AK Partili Yunusemre Belediyesi'nin çöp toplama işiyle ilgili yapmış olduğu ihale ile ilgili uçuk rakamlar olduğunu ve birilerinin cebinin doldurulma gayreti içerisinde olduklarını siz değerli Manisalılara basın yolu ile belirtmiştik. Aldığımız son resmi bilgilere göre kamu ihale kurumu yapılan söz konusu ihaleyle ilgili incelemelerde bulunmuş ve ihaleyi iptal etmiştir. Buna en büyük gerekçelerden biriside MHP olarak yapmış olduğumuz basın açıklamaları olmuştur. Ne mutlu bizlere ki vatandaşımızın cebinden fazladan çıkacak trilyonlarca paranın önüne geçtik. Vatandaşımızın hiç şüphesi olmasın, Perşembe günü yapılacak olan ihalenin de takipçisi olmaya devam edeceğiz." dedi.

"İKİNCİ'YE ÇERÇİ'DEN İZİN ÇIKMAMIŞ OLACAK Kİ..."

MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan, "AK Parti İlçe Başkanı Zafer İkinci'ye hodri meydan demiştik. İstediğin yerde istediğin kanalda canlı yayında belgelerle konuşmaya hazırız demiştik ancak İkinci'ye abisi Çerçi'den izin çıkmamış olacak ki kendisinden hiç bir cevap alamadık. AK Parti zihniyetinin belediyecilik anlayışını bizim tekrar tekrar anlatmamıza zaten gerek yoktur. Çünkü geçtiğimiz gün bütün Türkiye'nin gözleri önünde canlı yayında AK Partililerin en büyük abisi Arınç kendi partisinin Belediye Başkanı için Ankara'yı parsel parsel nasıl sattığını anlatmıştır. Boğazına kadar yolsuzluğa batmış bir partiye karşılık bizimle yürü Türkiye diyoruz." diye konuştu.

Yorumlar (0)