Ozanca Mahalle Mezarlığının Duvarı Yenilendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, zamanla yıpranan Gölmarmara ilçesindeki Ozanca Mahallesi mezarlığının duvarlarında onarım çalışması yaptı.

Yerel 14.07.2019, 14:00 14.07.2019, 14:05
Ozanca Mahalle Mezarlığının Duvarı Yenilendi

Gölmarmara ilçesindeki Ozanca Mahallesi mezarlığının duvarlarında onarım çalışması yapıldı. Mezarlıklar Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalar, vatandaşlardan da takdir topladı.

İl genelinde bulunan tüm mezarlıkların bakımı, onarımı, temizliği ve ilaçlaması konusunda çalışmalarını hassasiyetle sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, mezarlıkların güvenliği noktasında da hizmetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Gölmarmara ilçesine bağlı Ozanca Mahallesi mezarlığında zamanla yıpranan ve yer yer çökmeler bulunan mezarlık duvarları, Mezarlıklar Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından onarıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün mezarlıkların bakım ve onarımı noktasında hassasiyet gösterdiğini belirten Mezarlıklar Dairesi Başkanı Cevdet Üstündağ, bu bağlamda çalışmalarını hassasiyet ve titizlikle sürdürdüklerini ifade etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)