Ozanca’nın İçme Suyu Deposu Tadilatında Sona Yaklaşıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesine bağlı Ozanca Mahallesinde bulunan içme suyu deposunun bakım-onarımında sona yaklaştı.  

Yerel 11.09.2022, 13:03
Ozanca’nın İçme Suyu Deposu Tadilatında Sona Yaklaşıldı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, içme suyu depolarının bakım onarım ve revizyon çalışmalarına devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Gölmarmara ilçesine bağlı Ozanca Mahallesinde de içme suyu deposu tadilatında sona yaklaşıldı. İçme suyu deposunda dış cepheden, manevra odasına, yalıtım sisteminden fayans döşemelerine kadar birçok alan yepyeni bir görünüme kavuşturuluyor. Himaye çiti ile de çevrilecek olan depoya dışarıdan herhangi bir müdahale edilmesinin de önüne geçilecek.

154 Mahalle Projesi kapsamında altyapı tamamlandı

154 Mahalle Projesi kapsamında Ozanca Mahallesinde 27 kilometrelik altyapı işini tamamlamasının ardından, 60 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme çalışmalarında da son aşamaya geldi. Altyapı çalışmaları kapsamında atıksu terfi merkezi imalatı da yapılarak Ozanca’nın evsel nitelikli atıksularının Gölmarmara Merkez Atıksu Arıtma Tesisine ulaştırılması sağlandı ve böylece Ozanca Mahallesinde daha sağlıklı bir çevre inşa edildi.

“Çalışmalar çok güzel”

Mahalle Muhtarı Gürsel Tan, “Çalışmalar çok güzel. Başta Cengiz Başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Cengiz Başkanımıza Allah, sağlık, afiyet ve mutluluk versin. Kendisini mahallemizde ağırlamak istiyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)