Özdemir, Pandemi Bitene Kadar Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Havza Kaymakamı Metin Yılmaz başkanlığındaki heyet tarafından yapılan maske denetimine katıldı.

Yerel 23.09.2020, 14:35
Özdemir, Pandemi Bitene Kadar Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz başkanlığındaki heyet tarafından yapılan maske denetimine katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve heyet, Havza Şehirlerarası Otogarı ve Havza Küçük Sanayi Sitesini ziyaret etti.

Kaymakam Yılmaz ve Başkan Özdemir minibüs sürücüleri ve yolcular ile de sohbet ederek kurallara uyulması uyarılarda bulundular. Havza Küçük Sanayi Sitesine geçerek denetimlerine devam eden heyet buralarda da maske denetimini devam ettirdi. 

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, yaptığı açıklamada, “Bizler pandeminin başladığı günden itibaren çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Sizlerden çok şey istenmiyor maskenizi takın ve sosyal mesafeye dikkat edin. Diğer konularda devletimizin her kurumu üzerine düşeni fazlası ile yapmakta zaten. Bizler sizler için çalışıyoruz, sizlerde bizleri kurallara uyarak destekleyin. Pandemi bitene kadar çalışmalarımıza ara vermeden devam edceğiz. ”dedi.

Denetim çalışmalarına Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alpaslan Bostancı, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nizamettin Boyacı, Havza Madeni İşler Kalaycılar ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cesur Şahin, Zabıta Müdürü Erhan Demir ile Emniyet ve Zabıta mensupları katıldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
açık