Paşaköy-Sarıçam Arası Ulaşımda Konfor ve Güven Sağlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesinde Paşaköy-Sarıçam Mahallesi arasındaki güzergahta sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.

Yerel 30.10.2020, 11:10
Paşaköy-Sarıçam Arası Ulaşımda Konfor ve Güven Sağlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesinde Paşaköy-Sarıçam Mahallesi arasındaki yolda yenileme çalışması yaptı. Yapılan çalışmanın ardından memnuniyetini paylaşan Sarıçam Mahalle Muhtarı Saim Yıldız ve Paşaköy Mahalle Muhtarı Mustafa Türkoğulları, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Konforlu ve güvenli ulaşım için il genelinde yol yapım çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesinde Paşaköy-Sarıçam Mahallesi arasındaki güzergahta sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. İki mahalle arasında ulaşımda güveni sağlayan çalışmanın ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu,  Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Şerafettin Yüncüoğlu, Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Muhtarlık İşleri Sorumlusu Göksel Topçu, MHP İlçe Başkanı Baki Ulu, Saruhanlı Belediye Meclis Üyesi Halil Canbaz, Sarıçam Mahalle Muhtarı Saim Yıldız ve Paşaköy Mahalle Muhtarı Mustafa Türkoğulları ile birlikte mevcut yolda incelemede bulundu.

Muhtarlardan Hizmet Teşekkürü

Yollarının daha önce bakımsız bir görünümde olduğun vurgulayan Sarıçam Mahalle Muhtarı Saim Yıldız ve Paşaköy Mahalle Muhtarı Mustafa Türkoğulları yapılan çalışma nedeniyle memnuniyetini dile getirerek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. İncelemenin ardından Sarıçam Mahallesi’ni ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve beraberindekiler, mahallede vatandaşlarla sohbet etti, görüşlerini dinledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)