Personelinin Maaş Politikaları Görüşüldü

Memur, işçi ve hizmet alımı personellerinin 2022 yılı maaş politikaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Başkan Cengiz Ergün, yeni yılın ilk mesai gününde kurum içi toplantılarını sürdürdü.

Yerel 03.01.2022, 22:15
Personelinin Maaş Politikaları Görüşüldü

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yeni yılın ilk mesai gününde kurum içi toplantılarını sürdürüyor. Bu kapsamda Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Harun Yıldız ile BESOT A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Yur ile bir araya gelen Başkan Ergün, memur, işçi ve hizmet alımı personellerinin 2022 yılı maaş politikaları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Ergün, Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Harun Yıldız ile BESOT A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Yur ile toplantıda bir araya geldi. Yeni yılın ilk mesai gününde gerçekleştirilen toplantıda İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığımız ve Besot A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapan memur, işçi ve hizmet alımı personellerinin 2022 yılı maaş politikaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.


Şoförler Odası'ndan Başkan Ergün'e Yeni Yıl Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç’ı ağırladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün’ün de yer aldığı ziyarette Oda Başkanı Salih Karaağaç, Başkan Ergün’ün yeni yılını kutladı. Yeni yılın ilk ziyaretinde Manisa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Karaağaç ve Başkan Ergün, 2022 yılına yönelik istişarelerde bulundu. Karaağaç, Başkan Ergün’e 2022 yılı içinde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verirken, Başkan Ergün’e de 2022 çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)