Prof.Dr. Halit Ertuğrul'dan 'Başarıda Moral ve Motivasyon' Konferansı

Eğitimci- Yazar, Prof. Dr. Halit ERTUĞRUL; Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri için "Başarıda Moral ve Motivasyon " Konulu, Prof.Dr. Halit ERTUĞRUL Konferası verdi.

Yerel 09.12.2019, 14:11
Prof.Dr. Halit Ertuğrul'dan 'Başarıda Moral ve Motivasyon' Konferansı

"Başarıda Moral ve Motivasyon " Konulu, Prof.Dr. Halit ERTUĞRUL Konferasına yoğun ilgi gösterildi. Ertuğrul öğrencilere seslenerek, "Ömür boyu çare olun, çaresiz olmayın. Başkalarıyla değil,  kendinizle yarışın!" dedi.

Eğitimci- Yazar, Prof. Dr. Halit ERTUĞRUL; Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri için verdiği konferansta kendi hayatındandan da kesitler sundu.

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi- Eğitimci Yazar  Prof.Dr.Halit ERTUĞRUL, 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Müftülük Konferansa Salonu' nda öğrencilere yönelik " Başarıda Moral ve Motivasyon "  konulu konferansında, başarmanın, başarıya inanmakla başladığını, başarıl olmak için 4 sebebin olduğunun altını çizerek şunları söyledi: 

1- Anne babamız için

2- Çaresiz kalmamak için

3- Huzurlu bir ülkede yaşamak için

4- Allah rızası için " olduğunu belirtti.

Başarılı öğrencilerin, başarıya inanmış öğrenciler olduğunu, başarısız öğrencilerin de başarısızlığa inanmış öğrenciler olduğunu belirten ERTUĞRUL, " Ömür boyu çare olun, çaresiz olmayın. Başkalarıyla değil,  kendinizle yarışın !Arkadaşınız kadar önemli, değerli ve başarılı olursunuz." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)