Rektör Sait Bilgiç; Başkan Özdemir'i Makamında Ziyaret Etti

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Yerel 02.07.2019, 13:31
Rektör Sait Bilgiç; Başkan Özdemir'i Makamında Ziyaret Etti

Kapsam Haber - Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret eden Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, burada yaptığı konuşmada iş birliği içerisinde olmaya devam edeceklerini söyledi.

Rektör Bilgiç, 31 Mart seçimlerinde havza belediye başkanlığını kazanan Sebhattin Özdemir’i tebrik ederek, Havza Belediyesi ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde bulunduklarını belirterek; “Belediyemiz yüksekokulumuzun her zaman yanında ve destekçisi. Yine bunun bir güzel örneği ile ilçeye kazandırılan termal fizik tedavi hastanesi. İnşallah yeni dönemde de bu iş birliği ve samimi ilişkiler içerisinde ilçemizde daha güzel çalışmalara imza atacağız.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, nazik ziyareti için teşekkür ederek yaptığı konuşmada; “Üniversitemiz ve yüksekokulumuz bizler için önemli. İlçemizin gelişmesi yolunda bizlere önemli destekleri olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile ilçemiz adına birlikte adın atmaktan her zaman mutluyuz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Ondokuz Mayıs Üniversitemiz ile olan iyi ilişkilerimiz daha geliştirerek yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)