Alexa

Saadet Partisi Gençlik Kolları Fikir duvar çalışması

Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları Yeraltı Camisinin Önünde Milli İttifak fikir duvarı çalışması yaptı.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Fikir duvar çalışması

Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları Yeraltı Camisinin Önünde Milli İttifak fikir duvarı çalışması yaptı. Sabahın erken saatlerinde kurulan fikir duvarı çalışması yağmura rağmen gün boyu sürdü. Vatandaşlar fikirlerini yazdı ve aynı zamanda kurulan Fikir Duvarını arka fon gibi kullanarak Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun fotoğraflarının yanında durup fotoğraf çektirerek çalışmayı ölümsüzleştirdi.

Vatandaşların yoğun ilgi ve alaka gösterdiği Milli İttifak fikir duvarı çalışmasının amacı; Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisinin 7 Haziran Genel Seçimlerine Saadet Partisi çatısı altında birlikte girme kararı almaları hakkında, Samsunluların fikirlerini öğrenmek.

İlginç fikirlerin yazıldığı fikir duvarı aynı zamanda bir anket görevi de üstleniyor. Türkiye’nin her İl ve İlçesinde düzenlenen bu çalışma ile Saadet Partisi Gençlik Kolları seçmenin nabzını tutuyor.

Gençlik Kollarının düzenlediği Milli İttifak fikir duvarı çalışmasına Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ali Vural, Hasan Öztürk ve Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Hasan Bayram Var, Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları İl Başkanı Abdulvahap Bilen, Saadet Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Semra Odabaş, Büyük Birlik Partisi İl Başkan Yardımcısı Baki Öztürk, Alperen Ocakları İl Başkanı Ömer Akkoyun ve teşkilat mensupları katıldılar.

İşte Fikir Duvarına yazılanlardan bazıları;

Milli İttifak, Milli İktidar…

2 dürüst lider, yalansız…

Bizde bu seçimde saadet’teyiz…

Temiz bir siyaset için, birlikteyiz…

Türkiye Kendine Gel, Saadet’e gel…
Yolunuz açık olsun, sizinle beraberiz…

Dünyanın zalimlerini inlerine koyup, terbiye etmek için Milli İttifak…

İki lider, iki hareket, yek ve tek vücut, aynı hedef ve aynı gaye için…

Saadet ve Büyük Birlik MillÎ İttifakı; Amerika, Avrupa Birliği, İsrail İttifakına Karşı Kurulmuştur…. 
Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2015, 14:54
YORUM EKLE