Alexa

Şah Süleyman Camii Işık Saçıyor

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Kula ilçesi Şah Süleyman Camii’nin aydınlatmasını gerçekleştirdi.

Şah Süleyman Camii Işık Saçıyor

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Kula ilçesi Şah Süleyman Camii’nin aydınlatmasını gerçekleştirdi. LED aydınlatmalarla Ramazan ayında camii ışıl ışıl olurken, bölge halkı ve cami cemaati de gerçekleştirilen hizmet nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde gerçekleştirdiği ve vatandaşlarca büyük beğeni toplayan cami aydınlatmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Kula ilçesi Şah Süleyman Camii’nin aydınlatmasını gerçekleştirildi. Yapılan ışıklandırma çalışmalarının ardından geceleri farklı bir görüntü kazanan Şah Süleyman Camii, bulunduğu bölgeye de farklı bir hava kattı. Aydınlatma çalışmaları, camii cemaati ve bölge sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Camilerimizin görkemi gün yüzüne çıkıyor

İbadethanelerimizin önemini vurgulayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisalı vatandaşımızın büyük beğenisini toplayan camii aydınlatmalarımıza mübarek Ramazan ayında da hızla devam ediyoruz. Camilerimizi LED aydınlatmalarla donatarak ışıl ışıl olmasını sağlıyoruz. Bu anlamda da hiçbir ayrım yapmadan il genelinde camii aydınlatmalarına devam ederek camilerimizin görkemini ortaya çıkarmak istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2015, 17:32
YORUM EKLE