banner401Salihli'de Kızılavlu Mezarlığının Yolu Tamam

Yerel 18.12.2020, 11:04
Salihli'de Kızılavlu Mezarlığının Yolu Tamam

Mezarlıkların bakımı, onarımı ve temizliği noktasında il genelinde çalışmalarını titizlikle sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli ilçesine bağlı Kızılavlu Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Tutuk’un mahalle mezarlığına yol yapılması talebini de geri çevirmedi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür eden muhtar Tutuk, “Güzel bir çalışma oldu, memnunuz” dedi.

İl genelindeki mezarlıkların temizliği, bakım ve onarım çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli ilçesine bağlı Kızılavlu Mahallesi’nde mahalle muhtarı ve vatandaşların talebi üzerine Kızılavlu mezarlığı içindeki yolda kilit parke çalışması yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, yapılan çalışmayı yerinde inceledi. Topkaya’ya incelemesi sırasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı eşlik ederken, Kızılavlu Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Tutuk da hazır bulundu.

Mahalle Muhtarından Teşekkür

Kızılavlu Mahallesi Muhtarı Halil İbrahim Tutuk, mezarlık içindeki yol ile ilgili taleplerini Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ilettiklerini belirtirken, “Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve tüm personellere teşekkürlerimi iletirim. Güzel bir çalışma oldu. Örnek bir çalışma oldu. Ben ve mahalledeki vatandaşlarımız memnunuz” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
az bulutlu