Salihli'de Ülkücü Şehit Fırat Çakıroğlu Dualarla Anıldı

Ege Üniversitesinde (EÜ) 2015 yılında PKK'lılar tarafından şehit edilen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisi ve Ülkü Ocakları Ege Üniversite sorumlusu Fırat Yılmaz Çakıroğlu, ölümünün 3. yılında Salihli'de dualarla anıldı.

Yerel 20.02.2018, 19:48 20.02.2018, 23:27
Salihli'de Ülkücü Şehit Fırat Çakıroğlu Dualarla Anıldı

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Ülkü Ocakları tarafından Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu için düzenlenen lokma hayrına katılarak, burada yaptığı konuşmada,  "O’nu ve yaşanan hain saldırıyı asla unutmayacak ve unutturmayacağız." dedi.

  
Salihli Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk’ün ev sahipliğinde Türk Ocağı Meydanında düzenlenen lokma hayrına, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Belediye Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu, İbrahim Karaca ve Ali Rıza Ünveren, Belediye Meclis Üyeleri, MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın, belediye daire müdürleri, parti ve ocak mensupları ile çok sayıda vatandaş katıldı.


Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu rahmet ve minnetle andıklarını ifade eden Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Ülkücü davaya gönül veren Ege Üniversitesi’nde hain bir saldırıda kaybettiğimiz değerli kardeşimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin bugün 3. yıldönümündeyiz. O’nu ve yaşanan hain saldırıyı asla unutmayacak ve unutturmayacağız. Ruhu şad, mekanı cennet olsun ” dedi. Başkan Kayda, Salihli Ülkü Ocakları'nın Fırat Yılmaz Çakıroğlu anısına hazırladığı fotoğraf sergisini de gezdi.

Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu