Alexa

Salihli’nin İçme Suyu Depoları Temizleniyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde yaşayan vatandaşlara daha sağlıklı ve temiz içme suyu ulaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Salihli’nin İçme Suyu Depoları Temizleniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, düzenli olarak sürdürdüğü içme suyu depo temizlik çalışmalarına Salihli ilçesine bağlı Yılmaz Mahallesi ile devam etti. Vatandaşlara daha sağlıklı içme suyu temini adına düzenli olarak gerçekleştirilen depo temizliklerinin yanı sıra çevre düzenlemeleri de yapılıyor.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde yaşayan vatandaşlara daha sağlıklı ve temiz içme suyu ulaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Salihli ilçesinde de yürütülen düzenli su deposu temizlikleri Yılmaz Mahallesi ile devam etti. Daha önce bakım onarımı yapılarak yenilenen deponun içerisinde yürütülen temizlik çalışmalarının yanı sıra, çevre düzenlemesine ilişkin çalışmalar da yapıldı. Titizlikle gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde mahalle sakinlerine daha güvenli içme suyu ulaşması sağlandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2019, 16:21
YORUM EKLE